Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Правила оформлення

5.1. Текстова документація.

5.1.1. Проект, або робота повинна бути виконана комп’ютерним (Times New Roman - 14) або машинописним (змішаним способом) у відповідності до стандарту на виконання документів з використанням друкуючих і графічних пристроїв виводу ЕОМ.

5.1.2. Робота оформлюється на аркушах формату А4 (210х297мм) через 1,5 інтервали із розрахунком не більше 40 рядків на сторінці (з висотою знаків не менше 1,8 мм). Розміри поля : верхнє, нижнє та ліве – 20 мм, праве – 10 мм.

5.1.3. Окремі слова та формули які вписуються до надрукованого тексту повинні бути чорного кольору та мати близьку до основного тексту густоту, власні іменна наводяться мовою оригіналу (при першому згадуванні – обов’язково).

5.1.4. Структурні елементи «АНОТАЦІЯ», «ЗМІСТ», «ВИСНОВКИ», «ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ» не нумерують, а їх найменування є заголовками структурних елементів.

5.1.5. Розділи і підрозділи повинні мати заголовки. Пункти і підпункти можуть мати заголовки.

5.1.6. Заголовки структурних елементів і розділів необхідно розміщувати на середині рядка і друкувати прописними літерами без крапки в кінці. Заголовки підрозділів, пунктів і підпунктів необхідно починати з абзацу ( 5 знаків). Відстань між заголовком та наступним або попереднім текстом повинна бути не менше двох рядків. Не можна розміщувати заголовок в нижній частині сторінки, якщо після нього залишається тільки один рядок тексту.

5.1.7. Розділи, підрозділи, пункти та підпункти нумеруються арабськими цифрами. Номер підрозділу складається з номера розділу та порядкового номера підрозділу, розділених крапкою, наприклад, 1.1, 1.2, і т.д. Номер пункту складається з номера розділу, номера підрозділу (якщо він є) і порядкового номера пункту, розділених крапками і т.п.

5.1.8. Сторінки роботи нумеруються арабськими цифрами в правому нижньому кутку сторінок, зі збереження наскрізної нумерації усього тексту. Титульний аркуш теж включають до нумерації, але номер сторінки не ставлять.

5.1.9. Ілюстрації необхідно розміщувати безпосередньо після тексту, в якому вони згадуються вперше, або на наступній сторінці. На всі ілюстрації повинні бути посилання в роботі. На всі запозичені ілюстрації також повинні бути посилання. Всі ілюстрації, які виносяться на захист, необхідно навести в основній частині атестаційної бакалаврської роботи або в додатках.

5.1.10. Креслення, рисунки, графіки, схеми, діаграми повинні відповідати вимогам стандартів ЄСКД та ЄСПД.

5.1.11. Ілюстрації нумеруються арабськими цифрами в межах розподілу та називаються «Рисунок», що разом з назвою ілюстрації (у разі необхідності) розміщується під рисунком, наприклад, «Рисунок 3.2. Схеми розміщення» (другий рисунок третього розділу).

5.1.12. Цифровий матеріал, як правило, оформлюються у вигляді таблиць. Таблицю слід розміщувати безпосередньо після тексту, в якому вона згадується вперше, або на наступній сторінці. На всі таблиці повинні бути посилання в тексті. Нумерують таблиці згідно з вимогами 4.11. Слово «Таблиця» розміщують зліва в розрядки і з назвою таблиці, наприклад «Т а б л и ц я 5.1. Типові структурні форми»

5.1.13. Формули та рівняння наводять безпосередньо після тексту, в якому вони згадуються, посередині рядка, з полями зверху та знизу не менше одного рядка.

5.1.14. Номер формули або рівняння складається з номера розділу і порядкового номера, розділених крапкою. Номер проставляється в дужках на рівні формули в крайньому правому положенні на рядку.

Пояснення символів та числових коефіцієнтів формул слід наводити безпосередньо в тій самій послідовності в якій вони подані у формулі. Перший рядок пояснення починають з абзацу словом «де» без двокрапки. Пояснення кожного символу необхідно починати з нового рядка.

5.1.15. Додатки потрібно розміщувати у порядку появи посилань на них у тексті. Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки. Додатки позначають посередині рядка прописними літерами (А, Б, В ...). Наприклад, "Додаток А". Далі, симетрично тексту, друкується заголовок Додатка. Додатки повинні мати спільну з рештою роботи наскрізну нумерацію сторінок.

5.1.16 У разі необхідності текст Додатку можна поділити на розділи, підрозділи і пункти у відповідності до п. 4.7 (наприклад, Г.4.1.3 - пункт 4.1.3 додатка Г). Ілюстрації, таблиці, формули і рівняння необхідно нумерувати в межах кожного Додатку (наприклад , рисунок Е.З. таблиця А. 1, Б. 2 - друга формула Додатка Б і т.п.).

5.1.17 Якщо додаток являє собою документ, який має самостійне значення і оформлюється згідно з вимогами до документа даного виду, то перед його копією вкладають аркуш, на якому посередині друкують

«ДОДАТОК ______________ »

(літера)

та його найменування. Сторінки копії документа нумерують, продовжуючи наскрізну нумерацію сторінок не зважаючи на власну нумерацію сторінок документа.

5.2 Графічна документація (коли необхідність її оформлення обумовлена тематикою роботи).

Вся графічна документація має бути виконана згідно з діючими стандартами засобами комп'ютерної графіки або безпосередньо олівцем.

Бажано розробку і виготовлення графічної документації виконувати за допомогою технічних засобів підсистем САПР з сучасним алгоритмічним та

програмним забезпеченням. Так, наприклад, можна рекомендувати виконувати графічну частину атестаційної бакалаврської роботи таким чином: креслення - в середовищах "AUTOCAD" чи "Комгас-Ґрафік"; діаграми, графіки та т.п. - за допомогою «Microsoft Excel, «Math CAD»

5.2.1 Графічні документи виконують на креслярському папері формату А1. Якщо на цьому форматі розміщується кілька схем або креслень меншого формату, то розрізати папір на окремі формати не слід. Креслення і схеми повинні мати стандартні основний і додатковий написи.

5.2.2 Демонстраційні плакати можуть виконуватися олівцем, тушшю чи іншими засобами, допускаються кольорові зображення.

На демонстраційних плакатах основний і додатковий написи не виконують. Однак кожний плакат, крім основного змісту, повинен мати заголовок (назву) і напис, що визначає його належність.

Заголовок плаката (назва) має бути стислим, відображати його основний зміст і розміщуватись у середині верхньої частині аркуша. Заголовок пишеться великими літерами (10 мм).

Напис виконують у рамці розміром 185х40мм., розміщеній у правому нижньому куті плаката. У написі креслярським шрифтом записують: Демонстраційний плакат до атестаційної бакалаврської роботи на тему: "(назва теми атестаційної бакалаврської роботи)". Виконав студент групи (шифр групи) (прізвище та ім'я) (підпис) (дата). Керівник роботи (прізвище та ім'я) (підпис) (дата).

5.2.3 Пояснювальні написи й умовні позначення у кресленнях розміщують на вільному полі аркуша, бажано над основним написом документа.

5.2.4 Перелік елементів, що входять до схеми, розміщують на тому самому форматі, що й схему, над її основним написом, або на окремих аркушах у вигляді самостійного текстового документа зі своїм кодовим позначенням.

Після захисту атестаційної бакалаврської роботи у ДЕК графічна документація згортається до розміру формату А4 і вкладається у папку. На лицевій стороні папки виконують напис: УДУФМТ, факультет міжнародної економіки та менеджменту, кафедра, група БД ІСПР- 4, атестаційна бакалаврська робота, (прізвище та ім'я студента).




Переглядів: 198

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.