Під час самостійної підготовки до лабораторної роботи:
1. За літературними джерелами ознайомитись з призначенням і елементами будови внутрішньооб’єктового газопроводу, з його схемою, занести її в лабораторний журнал.
2. За літературними джерелами вивчити призначення і будову елементів схеми внутрішньо об’єктового газопроводу, занести їх в лабораторний журнал.
3. За літературними джерелами ознайомитись зі способами спалювання газоподібного палива.
4. За літературними джерелами ознайомитись із класифікацією газових пальників, їх будовою, призначенням окремих елементів, їх основними параметрами і характеристиками. Занести схеми односоплового, багатосоплового і безполум’яного пальника в лабораторний журнал.
5. Ознайомитись зі змістом, методикою розрахунку основних конструктивних розмірів інжекційних пальників низького тиску.
Після проведення допуску до лабораторної роботи в лабораторії:
1. Ознайомитися з будовою газових пальників, представлених в лабораторії. Особливу увагу приділити принципу роботи і призначенню.
2. Ознайомитись з експлуатаційними факторами, що впливають на ефективність роботи газових пальників. Особливу увагу необхідно звернути на явища “проскоку” і „відриву” полум’я.
3. Під керівництвом викладача провести розрахунок основних конструктивних розмірів інжекційного пальника низького тиску. Теплову потужність пальника, теплоту згорання і інші показники газу задає викладач.
Методика розрахунку основних конструктивних розмірів
Переглядів: 248
Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google: