Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Напливи

Місцева відсутність відкладення гелю і стоншування

Крізні отвори і міхури

Причини появи дефектів на мочених виробах і методи їх усунення

Крізні отвори і міхури є одним з найпоширеніших видів браку мочених виробів.

Поява цих дефектів, в основному, обумовлена попаданням повітря в латексну композицію і коагуляцію при їх виготовленні, транспортуванні, переливі, перемішуванні, макании в них форм. Для запобігання попаданню повітря в латексну композицію і коагуляцію при перемішуванні застосовуються мішалки, число оборотів яких повинне виключати захоплення повітря. Для видалення міхурів повітря з латексної композиції удаються до її вакуумування, а для видалення міхурів повітря з коагуляції, зазвичай, проводять його відстоювання.

Після видалення повітря з латексної композиції і коагуляції необхідно прийняти заходи, що виключають попадання повітря при перекачуванні латексних композицій і коагуляції в ємкості для зберігання, ванни для макания і ін.

Кращим способом перекачування латексної композиції і коагуляції є їх передавлювання стислим повітрям або закачування шляхом створення розрідження у відповідних ємкостях.

У ванни коагуляція і латексна композиція зазвичай подаються самоплив, при цьому необхідно, щоб заповнення ванн і їх підживлення відбувалися знизу.

Оскільки в процесі макания форм в латексну композицію практично важко повністю виключити захоплення повітря, в латексну композицію додають піногасителі, зазвичай силіконові емульсії (розділ 2, розділ 2.1.11).

Іншою причиною появи такого дефекту як крізні отвори можуть бути грязь на формах і чужорідні включення, що потрапляють в латексну суміш.

Причиною виникнення крізних отворів і міхурів може бути також порушення режимів сушки виробів, волога, що внаслідок чого залишилася в гелі, в умовах високих температур при вулканізації починає розширюватися, а не маючи вільного виходу, утворює здуття, міхури, крізні отвори.

Ці види дефектів з'являються через брудну, покриту жирними плямами поверхню форм. В цьому випадку не відбувається змочування таких ділянок форми коагуляцією, особливо на водній основі, внаслідок чого не відбувається гелеутворення. Основним способом усунення цих дефектів є хороше очищення поверхні форм від забруднень.

Напливи на поверхні виробів можуть виникати через дуже високі швидкості витягання форм з латексної композиції і відсутності після цього їх обертання, дуже високій в'язкості латексній композиції і її стабільності, що приводить до повільної фіксації шару латексної композиції, що знаходиться на поверхні латексного гелю, після витягання форми з композиції. Напливи можуть утворитися і при поганому видаленні плівки з поверхні латексної композиції у ванні для макання.




Переглядів: 502

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Мочені вироби | Рукавички для захисту рук від розбавлених розчинів кислот, лугів, вуглеводнів аліфатичного ряду, сипких хімікатів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.