Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Вид інформаційного_ресурсу: //доменне_ім'я_хост_комп'ютера/їм 'я_ каталоги / їм 'я_ підкаталоги /їм 'я_ файла.

Перша частина адреси визначає вид ресурсу, з яким користувач хоче розпочати роботу. Вид ресурсу задається найменуванням протоколу, який використовується системою для реалізації доступу до цього ресурсу.

Використовуються такі найменування протоколів:

http(Нурег Техt Тгапsfег Ргоtосоl, протокол передачі
гіпертексту) - визначає перехід до роботи з WеЬ-сервером;

ftр - сервер FТP;

Програма FТР входить до стандартного набору програм прикладного рівня сімейства протоколів ТСР/ІР і призначена для передачі файлів між комп'ютерами. Вона дозволяє звернутися до FТР-серверів, що підключені до Іпtегпеt і містять файли, доступні для отримання будь-яким користувачем.
Робота з FТР-програмою здійснюється просто. Запустивши програму на своєму комп'ютері, можна дати команду ОРЕN - відкрити сервер. Далі можна переглянути те, що міститься в каталогах і, використовуючи команду GЕТ, отримати файл на свій комп'ютер.

gорhеr - сервер gорhеr; Система gорhеr здійснює пошук файлів на вказаному ОорНег-сервері за змістом «за ключовим словом», а не за адресою -доменному імені та імені файла. Зміст надається цією програмою у вигляді меню. Самі gорhеr -сервери мають імена, які дозволяють визначити тематику, надану сервером, а також її розміщення. gорhеr -серверів у світі є кілька тисяч. gорhеr використовують, як правило, для пошуку текстової інформації - довідкових матеріалів, каталогів книг, адрес.

wais - сервер індексованих баз даних Wаіз;

tеlпеt - вказує на початок сеансу зв'язку за протоколом Теlпеt; ТЕLNЕТ - протокол віддаленого доступу до мережі. За допомогою цього протоколу комп'ютер підключається до віддаленого комп'ютера, підключеного до мережі Іпtетnеt, і користувач може працювати на своєму комп'ютері так, ніби він сидить за терміналом віддаленої системи. Усі команди, що вводяться в комп'ютер користувача, виконуються системою віддаленого комп'ютера.

fїlе - якщо далі стоїть (наприклад) //с:, то це вказує на звернення до файла на локальному диску; якщо //, то це звернення до ^ТУ-серверу; літера «с» може змінюватися на будь-яку іншу, якою іменується локальний диск;

news - визначає запуск програми перегляду новин і відкриття певної групи новин телеконференцій Usепеt. URL, який використовує цей протокол, має інший формат:

news: ім 'я_групи_ новин;

Телеконференції – це системи, які дозволяють читати і відправляти повідомлення у відкриті інформаційні групи, які називаються електронними дошками оголошень, чи . Ці системи призначені для проведення дискусій та обміну новинами. Найбільшою системою телеконференцій є система Usenet. На будь-яку з тем користувач може «підписатися», щоб взяти участь у дискусії з тем цієї конференції чи переглянути новини.. Через меню можна отримати список груп, доступних користувачу на вказаному сервері новин, вибрати потрібну групу і натисненням Епеег «підписатися» на неї. Відкривши групу, можна переглянути новини і взяти участь у дискусії, відправивши своє повідомлення в групу. Щоб користувачу було простіше орієнтуватися у великій кількості груп, у назвах груп використовуються прийняті системою скорочення. Відбір груп може бути здійснений за заданим набором ключових слів. Доступ до телеконференцій може бути здійснений не лише в режимі оп-ііпе. До телеконференцій можна звернутися і через електронну пошту.

mailto - визначає запуск програми електронної пошти для відправлення повідомлення за певною адресою в Іпіетеї. иКЬ, що використовує цей протокол, має ширший формат:
Переглядів: 676

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ім'я користувача @ адреса машини, на якій встановлена поштова система | Підключення до Internet

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.059 сек.