МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Натиснути клавішу {Тав}.РОБОТА З ТАБЛИЦЯМИ. Поняття таблиці і її складових. Способи побудови таблиці. Основні клавіші для роботи з таблицями. Вставка і видалення рядків і стовпців. Форматування таблиці. Побудова діаграми за даними таблиці. Написання простих формул для обчислень усередині таблиці.
Word має вбудований засіб створення і зміни таблиці. Основні елементи таблиці - рядки, стовпці, ячейки. Ячейка- це клітка, розташована на перетині рядка і стовпця. У кожен осередок можна занести дане - число, текст, до яких застосуємо загальний принцип форматування тексту (вирівнювання, розмір і стиль шрифту і тому подібне), дату, графіка, посилання на дані з інших документів. Для наочності таблиці можна задавати розмічальні лінії сітки, видимі або невидимі при друці. При створенні і редагуванні таблиць зручно використовувати панель інструментів Таблиці і межі, яка включається натисненням на кнопку на панелі інструментів Стандартна.
Рис. 3.1.6.1. Панель інструментів Таблиці і Межі
3.1.6.1 Створення таблиці. Таблиця в документі створюється наступними способами: Спосіб 1 1. Помістити курсор в місці розміщення таблиці. 2. Виконати команду Додати Таблицю в меню Таблиця. 3. У полях Число стовпців: і Число рядків: задайте відповідні параметри таблиці. Натисніть ОК.
Спосіб 2 1. Помістити курсор в тому місці документа, куди потрібно вставити таблицю. 2. У Стандартній панелі інструментів вибрати значок Додати таблицю . 3. У діалоговому вікні, що з'явилося, покажчиком миші виділити необхідну кількість рядків і стовпців. 4. На робочому полі документа з'явиться сітка таблиці.
Спосіб 3 1. Набрати текст, відокремлюючи вміст майбутніх осередків заданим символом (крапка, двокрапка, табуляція і т.п.). 2. Виділити текст. 3. Вибрати команду Перетворити, Перетворити в таблицю в меню Таблиця. 4. У вікні, що з'явилося, вказати кількість стовпців майбутньої таблиці, вказати символ-обмежувач і натиснути кнопку ОК.
3.1.6.2 Основні комбінації клавіш для роботи з таблицями. Переміщення по таблиці можна здійснювати наступними клавішами: ¾ {Тab} – до наступного осередку в поточному рядку ¾ {Shift+Tab} – до попереднього осередку в поточному рядку ¾ {Alt+Home} – до першого осередку поточного рядка ¾ {Alt+PageUp} – до першого осередку поточної стовпця ¾ {Alt+End} – до останнього осередку поточного рядка ¾ {Alt+PageDown} – до останнього осередку поточної стовпця ¾ – до попереднього рядка ¾ ¯ – до наступного рядка Выделение элемента таблицы можно осуществлять следующим образом: ¾ Виділення ячейки - встановите покажчик на лівий край осередку і натисніть кнопку миші ¾ Виділення рядка - встановите покажчик зліва від рядка і натисніть кнопку миші ¾ Виділення стовпця - встановите покажчик на верхній лінії сітки стовпця і натисніть кнопку миші ¾ Виділення декількох ячеєк, рядків або стовпців - утримуючи кнопку миші, переміщайте покажчик по ячейке, рядку або стовпцю або виділите один осередок, рядок або стовпець, а потім утримуючи клавішу {Shift}, виділите наступню ячейку, рядок або стовпець ¾ Виділення тексту в наступної ячейки - натисніть клавішу {Тав}. ¾ Виділення тексту в попередньої ячейки - натисніть комбінацію клавішу {Shift + Тав}.
3.1.6.3 Зміна таблиці. Зміна ширини і висоти рядків і стовпців в таблиці: 1. Підвести покажчик миші до межі змінного стовпця (рядки) і добитися того, щоб покажчик придбав вид спеціальної двонаправленої стрілки. 2. Натиснути на ліву кнопку миші і перетягнути межу на потрібне місце.
Вставку рядків можна здійснити наступними способами: Спосіб 1 1. Вивести курсор за праву межу рядка, після якого потрібно вставити рядок. 2. Натиснути клавішу {Enter}.
Спосіб 2 1. Встановити курсор в останню ячейку останнього рядка. Спосіб 3 1. Встановити покажчик на лівий край рядка в таблиці, перед якою потрібно вставити рядок і виділити його. При такому ж положенні покажчика натиснути на праву кнопку миші. При цьому з'явиться контекстно-залежне меню. Читайте також:
|
||||||||
|