Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Організація торгівлі фондових бірж

Фондова біржа організує умови для укладання договорів з цінними паперами на основі даних попиту і пропозиції, що отримуються від учасників торгів на ФБ.

У торгах на ФБ мають право приймати участь в основному члени ФБ. ФБ сама затверджує правила ФБ і реєструє їх в Державній комісії. У цих правилах передбачаються питання щодо організації і проведення торгів, питання щодо допуску членів ФБ до біржових торгів, інформація про котирування цінних паперів та оприлюднення їх біржового курсу, правила розкриття інформації про діяльність ФБ та її оприлюднення, питання щодо розв’язання спорів між членами ФБ та іншими особами, здійснення контролю за дотриманням членами ФБ правил, а також питання щодо накладання санкції за порушення правил торгівлі на ФБ.

ФБ забезпечує умови для проведення регулярних біржових торгів на постійно діючій основі кожного торгівельного дня, що є робочим за законодавством України (з 9.00 до 10.00). Протягом торгівельного дня може відбуватись декілька сесій біржових торгів.

Біржові правила визначають процедуру проведення біржових торгів, вимоги до учасників біржових торгів, процедуру укладання біржових угод, процедуру використання електронної торгівельної системи, процедуру формування переліку заявок учасників біржових торгів, процедуру формування переліку укладених біржових угод, процедуру оформлення та умови документів, які використовуються при укладанні біржової виплати, процедуру запобігання коливання та укладанню нестандартних біржових угод, процедури, що застосовуються фондовими біржами, у разі виникнення в ході торгівельної сесії надзвичайних ситуацій, порядок прийняття рішень про призупинення, припинення та поновлення торгівлі.

Допуск цінних паперів та інших фінансових інструментів до торгівлі на фондовій біржі здійснюється шляхом їх внесення до біржового списку.

Переглядів: 11859

Повернутися до змісту: Господарське право 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.