Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Підготовче та попереднє засідання господарського суду у справі про банкрутство

У підготовчому засіданні суд заслуховує пояснення сторін і розглядає обґрунтованість заперечень боржника. З метою виявлення всіх кредиторів та осіб, які виявили участь у санації боржника, суддя виносить ухвалу, якою зобов’язує заявника подати до офіційних друкованих органів у десятиденний строк за його рахунок оголошення про порушення справи про банкрутство. В такому газетному оголошенні повинні бути зазначені повне найменування боржника, поштова адреса, банківські реквізити, найменування та адреса господарського суду, номер справи та відомості про розпорядника майна.

Попереднє засідання господарського суду провадиться не пізніше 3 місяців після проведення підготовчого засідання. Про проведення попереднього засідання суд повідомляє осіб, а також інших учасників.

У попередньому засіданні розглядається реєстр вимог кредиторів. Вимоги кредиторів, щодо яких були заперечення боржника і які не були включені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

За результатами розгляду виноситься ухвала, де зазначається розмір визнаних судом вимог кредиторів та призначається дата проведення зборів кредиторів.

У реєстрі вимог кредиторів повинні міститися перелік визнаних судом вимог кредиторів, відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за зобов’язаннями, черговість задоволення кожної вимоги і окремо повинен бути визначений розмір неустойки, штрафу, пені.

Переглядів: 10897

Повернутися до змісту: Господарське право 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.