Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Наслідки визнання боржника банкрутом

З моменту постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури завершується підприємницька діяльність банкрута. Строк виконання всіх грошових зобов’язань вважається таким, що настав. З його ж моменту наступають економічні санкції за зобов’язаннями боржника. Відомості про фінансове становище боржника перестають бути конфіденційними і перестають становити комерційну таємницю.

Допускається укладання угод щодо відчуження майна банкрута. Скасовується арешт на майно боржника і інші обмеження щодо розпорядження майном боржника.

Накладання нових арештів не допускається. Вимоги за зобов’язаннями боржника можуть бути пред’явлені тільки в межах ліквідаційної процедури. Крім того припиняються повноваження органів управління банкрутом, якщо цього не було зроблено раніше. Керівник банкрута звільняється з роботи і припиняється повноваження власника майна банкрута.

Опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури здійснюється ліквідатором в офіційних друкованих органах за рахунок банкрута у 5 денний строк.

Переглядів: 10929

Повернутися до змісту: Господарське право 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.