Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Мирова угода

Мирова угода – це домовленість між боржником та кредиторами стосовно відстрочки або розстрочки, а також прощення чи списання кредиторам боргів боржника. Мирова угода може бути укладена на будь-якій стадії провадження у справі про банкрутство.
Рішення про укладення мирової угоди приймається комітетом кредиторів більшістю голосів, якщо всі кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника, висловили письмову згоду на укладання мирової угоди.

Рішення про укладання мирової угоди приймається від імені боржника керівником боржника чи арбітражним керуючим. Від імені кредиторів мирову угоду підписує голова комітету кредиторів.

Форма мирової угоди – письмова, затверджена господарським судом, про що виноситься ухвала господарського суду.

Мирова угода набирає чинності з дня її затвердження господарським судом і  обов’язковою для боржника та кредиторів. Одностороння відмова від мирової угоди не допускається.

Мирова угода повинна визначати розміри, порядок і строки виконання зобов’язань боржника, відстрочку чи розстрочку або прощення чи списання боргів чи їх частини, виконання зобов’язань боржника третіми особами.

Переглядів: 10887

Повернутися до змісту: Господарське право 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.