Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Ліцензійні умови. Контроль за дотриманням та відповідальність за порушення

Ліцензійні умови – є нормативно-правовим актом, положення якого встановлюють кваліфікаційні, організаційні, технологічні та інші вимоги для провадження певного виду господарської діяльності.

Суб’єкт господарювання зобов’язаний провадити перелік господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відповідно до встановлених для цього виду діяльності ліцензійних умов.

У ліцензійній угоді щодо видів господарської діяльності, для провадження яких необхідні спеціальні знання, включаються кваліфікаційні вимоги до працівників суб’єктів господарювання (ЮО та до ФОП).

У разі, якщо для провадження певних видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, необхідні особливі вимоги щодо будівель, приміщень, обладнання, інших технічних засобів, такі вимоги включаються до ліцензійних умов.

Ліцензійні умови та порядок контролю за їх додержанням затверджуються спеціальним наказом спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування та органу ліцензування (наприклад, Міносвіти затвердило ліцензійні умови надання освітніх послуг у сфері вищої освіти).

Переглядів: 10885

Повернутися до змісту: Господарське право 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.