Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Принцип успішної діяльності підприємства в ринкових умовах

Принципи успішної діяльності підприємства:

 • випускається продукції повинна чітко відповідати певним потребам, сфері застосування або призначення; задовольняти вимогам споживача; відповідати застосовуваним стандартам і технічним умовам; відповідати вимогам суспільства; враховувати вимоги охорони навколишнього середовища; пропонуватися споживачу за конкурентоспроможними цінами; бути економічно вигідною.
 • Успішна діяльність підприємства залежить від подій, що відбуваються в середовищі постачальників. Тобто зростання цін на закуповувані матеріали тягне за собою збільшення витрат виробництва, збільшення цін на продукцію, що випускається, а отже, і на фінансовий стан підприємства
 • Також залежить від того, якою мірою весь його персонал перейнявся філософією маркетингу, наскільки він пов'язує своє життя з долею фірми.
 • залежить як від його керівників, зобов'язаних навчити працюючих і створити їм усі необхідні умови для якісної роботи, так і від самих працюючих, зобов'язаних якісно виконувати доручені їм функції. Встановлення і суворе дотримання вимог до всіх видів діяльності є запорукою високої ефективності.
 • Успішна діяльність підприємств може бути досягнута при вмілому поєднанні таких методів управління: 1) економічних; 2) організаційно-адміністративних, 3) соціально-психологічних.
 • Необхідно створити ефективну систему управління витратами, в рамках якої інформація про витрати використовується для розробки стратегії розвитку, спрямованої на досягнення сталого переваги перед конкурентами.
 • Підвищення рівня рентабельності, збереження та примноження його активів необхідний налагоджений механізм управління, найважливішим елементом якого виступає повсякденний внутрішньогосподарський контроль.
 • Удосконалення організації та діяльності бухгалтерії, впровадження прогресивних інформаційних технологій обробки економічної інформації.
 • В умовах нестабільності економіки особливо важливо мати добре продуману кредитну політику, яка визначається не тільки миттєвою вигодою.
 • Ефективна система управління.
 • Вигідне місце розташування так далі...

Отже, маркетинг є необхідною умовою успішної діяльності підприємства на міжнародних ринках. Сучасна концепція маркетингу передбачає орієнтацію всієї господарської діяльності підприємства (від проектування до роздрібного продажу) безпосередньо на кінцевого споживача продукції.

Переглядів: 9120

Повернутися до змісту: Міжнародний маркетинг

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.