Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій із купівлі-продажу валюти

Механізм сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій визначений Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» від 3 листопада 1998р. № 1740 зі змінами і доповненнями.

Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій із купівлі-продажу валюти сплачують юридичні особи, які купують валюту за гривні.

Розмір збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій із купівлі-продажу іноземної валюти становить 0,5 % від суми в гривнях, витраченої на купівлю валюти.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» № 1740 юридичні особи одночасно з перерахуванням коштів на купівлю іноземної валюти надають банку платіжне доручення на суму збору, яку необхідно сплатити з купівлі іноземної валюти. Це платіжне доручення виконується в той самий день, що й операція з купівлі валюти.

Переглядів: 4758

Повернутися до змісту: Кримінально виконавче право 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.