Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



КОМПАС АВТОПРОЕКТ

Цей програмний комплекс автоматизації технологічної підготовки виробництва призначений для вирішення широкого спектру завдань: автоматизованого проектування технологічних процесів, розрахунку оптимальної кількості матеріалів для виробництва виробу, розрахунку режимів обробки для різних видів виробництв, розрахунку оптимальних витрат праці, формування необхідного комплекту технологічних документів (рис. 13.1). Технологічна інформація з програмного комплексу передається в різні системи класів PDM/MRP/ERP для виробничого планування і управління.

При створенні на підприємстві єдиного комплексу автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки, зберігання технологічної інформації створеної в КОМПАСАвтопроект виконує система управління даними про виріб ЛОЦМАН:PLM (або інша PDM/PLM система).

При автономному використанні програмний комплекс складається з двох підсистем: АВТОПРОЕКТ-технология і АВТОПРОЕКТ-спецификация.

Підсистема АВТОПРОЕКТтехнология забезпечує:

−автоматизоване проектування технологічних процесів для різних видів виробництв (механічної обробки, збірки, зварки, термообробки, штампувального виробництва, литва, гальванічних покриттів і т.д.) або “крізних” техпроцесів, що включають операції різних виробництв:

−розрахунок режимів різання для механічної обробки;

−розрахунок режимів зварювання;

−розрахунок норм часу на виконання операцій (трудове нормування);

Формування комплекту технологічної документації здійснюється в середовищі MS Excel. Забезпечується автоматична вставка операційних ескізів, різна нумерація технологічних карт у складі комплекту. У базове постачання входять бланки карт за ЕСКД (маршрутні і маршрутноопераційні карти, карти ескізів, контролю, карти технологічного процесу, відомості оснащення, карти комплектувань). При необхідності користувач за допомогою відповідного майстра має можливість самостійного створення нових форм технологічних документів, у тому числі і на вимогу стандарту підприємства. У автоматизованому режимі розраховуються норми допоміжного часу на установку заготовки, на виконання переходу, на контрольні вимірювання після обробки деталей, підготовчозавершальний і штучний час.

При необхідності всі розрахункові залежності і методики можуть бути відкоректовані користувачем або додані алгоритми розрахунків, що вже застосовуються на підприємстві.

Підсистема АВТОПРОЕКТтехнология дозволяє істотно розширювати без участі розробників можливості підсистеми, настроювати автоматизовану розробку техпроцесів для нового вигляду виробництв.

Підсистема АВТОПРОЕКТспецификация забезпечує:

−введення і управління інформацією про склад виробу;

−централізоване ведення архіву конструкторськотехнологічної документації;

−пошук об’єктів складу виробу і документації, що відноситься до них, по різних критеріях;

−розмежування прав доступу до технологічних документів;

−створення багатоваріантних міжцехових маршрутів виготовлення виробу;

−контроль вхідної і використовуваної номенклатури виробів, що випускаються;

−матеріальне нормування по настроювальних алгоритмах;

−автоматичну заміну даних в архіві технологічних процесів при зміні нормативній документації з автоматичним формуванням сповіщення про зміну;

−формування зведених відомостей (подетально-специфікованих і зведених норм витрати матеріалів, відомостей трудомісткості виготовлення виробу, завантаження устаткування, відомості технологічних маршрутів).

Для роботи з складом виробу передбачена можливість імпорту конструкторської специфікації з КОМПАС3D і з інших джерел. Унікальною особливістю системи КОМПАС-АВТОПРОЕКТ є можливість роботи з базами даних, що вже є на підприємстві без їх конвертації. Забезпечується підключення баз різних СУБД, зокрема Access, Paradox, Foxpro і т.д.

Для інтеграції з іншими додатками використовується API КОМПАС-АВТОПРОЕКТ, що розроблений на основі COMтехнології і включає близько 300 функцій.


Читайте також:

  1. Вікно програми КОМПАС-ГРАФІК
  2. КОМПАС-Електрик
  3. Система автоматизованого проектування КОМПАС3D
  4. Складові частини вікна КОМПАС-3D




Переглядів: 778

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Система автоматизованого проектування КОМПАС3D | КОМПАС-Електрик

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.