Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Фото 1 Фото 2

Під час огляду основного і запасного парашутів особливу увагу звертати на положення розкривальних пристроїв і парашутних приладів, а також підвісні системи парашутів. При виявленні будь-яких порушень на основному або запасному парашутах парашутист до стрибка з парашутом не допускається, а парашут підлягає переукладенню. Одягання парашутів парашутистом без перевірки їх в “козлах” ЗАБОРОНЕНО!

Одягання парашутів виконується за командою командира підрозділу (випускаючого). За командою “До парашутів” парашутисти шикуються по підрозділах (корабельним групам) і займають місця біля своїх парашутів.

Після цього вони виконують розрахунок на “перший” і “другий”. За командою “Одягнути парашути” перші номери одягають свої парашути, другі їм допомагають. Другі номери без додаткової команди одягають парашути за допомогою перших номерів.

65. Парашути та спорядження, після одягання, ретельно перевіряються командирами підрозділів, випускаючими, фахівцями повітрянодесантної служби на лініях старту. Без контрольної перевірки парашутів на лініях старту посадка парашутистів у повітряні суднаЗАБОРОНЕНО!

66. Посадка у повітряні судна здійснюється у складі корабельних груп за командою випускаючого і з дозволу командира екіпажу повітряного судна.

Парашутисти розташовуються у вантажній кабіні повітряного судна у порядку черги здійснення стрибка з парашутом на спеціальних сидіннях уздовж вантажної кабіни. Знаходження на борту повітряного судна під час здійснення стрибків з парашутом сторонніх осіб ЗАБОРОНЕНО!

Під час посадки у повітряні судна і зайняття своїх місць парашутисти повинні слідкувати за недопущення передчасного розкриття парашутів або їх пошкодження внаслідок зачеплення парашутами виступаючих деталей вантажної кабіни повітряного судна.

67. Під час польоту парашутист зобов’язаний:

  Фото 3 - переконатись у зачепленні свого карабіна і карабіна парашутиста який знаходиться попереду за трос примусового розкриття парашуту або кільце подовжувача (фото 3); - уважно стежити за сигналами і командами, які подає випускаючий і суворо їх виконувати; - не залишати свого місця без дозволу випускаючого; - при виявленні будь-яких неполадок у своєму парашуті або у іншого парашутиста негайно доповісти про це випускаючому;

 


4 під терміном “корабельна група” мається на увазі визначена кількість парашутистів, які будуть здійснювати стрибок з парашутом із повітряного судна у складі однієї групи. “Корабельна група” формується в залежності від загальної ваги парашутистів, при цьому парашутисти з більшою вагою повинні залишати повітряне судно першими.

- у випадку поганого особистого самопочуття свого або сусіда негайно доповісти випускаючому.

68. Для виконання стрибків з парашутом штурман (пілот) повітряного судна за допомогою спеціальних пристроїв подає у вантажну кабіну світлові і звукові сигнали, які можуть дублюватись прапорцями (ліхтариками):

- попередній – “Приготуватися” (світловий сигнал – жовтий, звуковий – короткий гудок сирени) або показом білого прапорця (вночі ліхтарем зі склом білого кольору);

- виконавчий – “Пішов” (світловий сигнал – зелений, звуковий – безперервний гудок сирени впродовж всієї серії десантування) або показом білого та червоного прапорця одночасно (вночі ліхтарем зі склом зеленого кольору);

- заборонний – “Відставити” (світловий сигнал – червоний, звуковий – не подається) або показом червоного прапорця (вночі ліхтарем зі склом червоного кольору).

При надходженні сигналів випускаючий подає відповідні сигнали (команди) парашутистам.

69. За командою “Приготуватися” парашутисти встають, складають сидіння,

  Фото 4 перевіряють правильність зачеплення карабінів камер стабілізуючих парашутів свого і сусіда (парашутиста, який буде здійснювати стрибок з парашутом попереду нього і заправляють слабину стабілізації його парашута (фото 4) та займають вихідне положення для стрибка, беруться правою рукою за витяжне кільце парашуту, лівою за правий вільний кінець проміжної підвісної системи запасного парашуту та нахиляється вперед (фото 5, 5а, 5б, 5в).  




Переглядів: 405

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИХ СТРИБКІВ З ПАРАШУТОМ | Фото 5 Фото 5а Фото 5б Фото 5в

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.