Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Тестування об'єктів 2-го типу

Об'єкти 2-го типу є посередниками stub/skeleton і генеруються у виді самостійних об'єктів-інтерфейсів для об'єктів 1-го типу. Таким чином, існують об'єкти 1-го типу, що використовують об'єкти 2-го типу при їх взаємодії.

Під тестуванням об'єктів 2-го типу розуміється тестування інтерфейсів взаємодіючих об'єктів і є самостійною процедурою, що не включає питання передачі повідомлень, які спеціально підтримуються мережними засобами (IPX, IP, TCP і інші).

Перевірка коректності проводиться за допомогою спеціальної системної компоненти, названої Контролер інтерфейсів. Ця компонента є елемент РПС, що розташовується в мережному середовищі, як віддалений системний об'єкт. Для проходження через Контролер інтерфейсу у вихідний опис stub-об'єкта включаються спеціальні вмонтовані властивості спостереження за процесом обертання до віддаленого методу об'єкта і його перевірки до серверу і після його виконання.

Фактично зазначені дії аналізованого підходу забезпечують перевірку правильності інтепретації переданих і/або одержуваних даних від взаємодіючих об'єктів мережі.

Для проведення тестування у вихідний опис об'єкта 2-го типу включаються спеціальні механізми, створюючи по своїй суті вмонтовані властивості.

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Метрики тестування об'єктів 1-го типу | Метрики тестування об'єктів 2-го типу

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.