Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Метрики тестування об'єктів 2-го типу

Розглянимо метрики тестування об'єктів 2-го типу для систематичного і кількісного оцінювання результатів тестування за допомогою запропонованих моделей метрик для них. Основою тестування тут є інтерфейс.

Керування тестуванням інтерфейсів об'єкта 2-го типу - це контроль над поводженням об'єкта 1-го типу при взаємодії через заданий інтерфейс. Результатом керованого тестування інтерфейсу може бути: втрата запиту з віддаленим викликом (переданого або одержуваного), відсутність об'єкта для взаємодії, перевірка поводження об'єкта на різноманітних етапах його життєвого циклу та ін.

Таким чином, керування інтерфейсами об'єкта розподіленого середовища (УИ) - це властивість керування об'єктом при його взаємодії з іншими об'єктами середовища умикання механізмів тестування в процесі виконання.

Тестовність об'єктів 2-го типу - це властивість незалежного керування всіма інтерфейсами об'єкта. Фізичний зміст УТО - це властивість примушувати об'єкт виконувати визначені інтерфейси в режимі тестування, спонукати об'єкт до визначеного поводження при взаємодії з іншими об'єктами 1-го типу. УТО опишемо за формулою:

, ( 4)

де - керування j-інтерфейсом об'єкта 2-го типу РПС.

Область визначення УТО - [0; 1]. Якщо в об'єкта УТО=1 то він цілком управляємо; якщо УТ=0 об'єкт - не управляючий. У інших випадках - об'єкт частково управляючий.

Спостереженість за тестуванням інтерфейсу об'єкта 2-го типу (НІ) - це властивість перегляду значень стимулювання запиту або відповіді після взаємодії об'єктів. Спостереження тестування об'єкта 2-го типу (НТО) - це властивість незалежного спостереження за всіма інтерфейсами об'єкта 1-го типу за допомогою вмонтованих механізмів:. , (5)

де - можливість спостереження за j-інтерфейсом об'єкта.

Кількісні значення НІ і НТО :

НІ= 1, якщо значення стимулювання або відповіді інтерфейсу можна спостерігати;
НІ =0, якщо в інтерфейсу значення не можна спостерегати.

Область визначення НТО збігається з областю НІ. Якщо в об'єкта НТО=1 або НТО=0, то він являє собою цілком досліджуваний або цілком не досліджуваний об'єкт. Реалізувати повну спостерігаємість не так просто, як це можна зробити в нерозподіленому застосуванні, оскільки на тестовність ресурсів не накладається обмежень, пов'язаних із точками виконання.

Очевидно, що чим більше значення УТО і НТО, тим легше провести повне тестування об'єкта 2-го типу РПС. Базуючись на визначеннях УТО і НТО, одержимо, що тестовність об'єкта 2-го типу (ТО2) - це функція від тестовності і спостерігаємості даного об'єкта:

(6)

Дана формула дає уявлення про значення ОТ2, якщо:

ТО2=1, якщо й УТО і НТО рівні 1.

ТО2=0, якщо хоча б УТО або НТО рівні 0.

Областю значень ТО2 Î [0;1], при УТО Î [0;1] і НТО Î [0;1]. Розкриваючи дану формулу, одержуємо: (7)

Відзначимо, що при тестуванні об'єктів 2-го типу важливу роль грає тестовність об'єкта 1-го типу, в яких відбувається взаємодія, тобто для повного тестування інтерфейсу необхідно одержати тестовність двох об'єктів 1-го типу, що дає можливість провести порівняльний аналіз інтепретацій інтерфейсів системним Контролером.




Переглядів: 638

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тестування об'єктів 2-го типу | Тестування повідомлень

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.