Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Дефрагментація дисків (Dfrg)

Ця програма усуває фрагментацію файлів жорсткого Диска, файл розміщується на диску у вільних класте­ру, які трапляються в системі під час записування на Диск, тобто фрагментарно. Фрагментація знижує про­дуктивність системи, створює додаткове навантаження а зчитувальну головку пристрою.

Утиліта дефрагментації дисків (Dfrg) змінює фізич­не розташування файлів на жорсткому диску так, щоб кластери кожного з них розміщувалися послідовно Для її завантаження виділяють потрібний диск у вікні програми Проводникабо у вікні Мой компьютер,при цьому всі файли цього диска необхідно закрити. Потім активізують команду Свойства,вкладку Сервисів групіДефрагментация дисканатискають кнопку Вьполнить дефрагментацию.Далі система перевіряє диск на наявність дефрагментованих файлів, після чого на ек­рані дисплея з'являється вікно (рис. 3.36) з рекоменда­цією щодо проведення дефрагментації.

 

 

Щоб переглянути детальний звіт аналізу, натиска­ють на кнопку Вмвести отчет.На рис. 3.37 подано звіт про стан диска С:, який містить імена дефрагментова­них файлів, об'єм вільної пам'яті на диску (для успіш­ної роботи програми дефрагментації необхідно мати на диску 15% вільної пам'яті).

Після отримання повідомлення з рекомендацією провести дефрагментацію активізують кнопку Деф­рагментацияу вікні, зображеному на рис. 3.36 або на рис. 3.37. Залежно від ступеня фрагментації диска, йо­го об'єму, потужності комп'ютера цей процес може три­вати кілька годин. Однак, незважаючи на це, тим, хто щодня працює з комп'ютером, дефрагментацію диска рекомендується проводити щотижня.

Після закінчення роботи програми з'являється вік­но з відповідним повідомленням.

 


Читайте також:

  1. Виготовлення дисків.
  2. Відтворення компакт-дисків під час демонстрації презентації
  3. Дефрагментація диска
  4. Перевірка дисків, дефрагментація, відновлення системи, очистка диска. Форматування диска.
  5. Програми обслуговування дисків.
  6. Тема: Сервісне програмне забезпечення. Програми обслуговування дисків.
  7. Тиражування дисків
  8. Утиліта перевірки дисків (Chkdsk)
  9. Форматування дисків
  10. Форматування дисків
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Утиліта перевірки дисків (Chkdsk) | Автоматичне завантаження програм

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.