1. Визнаючи право України на незалежне державне існування на території в межах на північ, схід, південь, як ці межі будуть опреділені договорами УНР з її пограничними з тих сторін сусідами,
Річ Посполита Польська визнає Директорію Незалежної Української Народної Республіки на чолі з Головним Отаманом п. Симоном Петлюрою за Верховну владу УНР.
2. Кордон між Українською Народною Республікою і Річчю Посполитою встановлюється слідуючий: на північ від річки Дністер вздовж річки Збруч, а далі вздовж бувшого кордону між Австро-Венгрією та Росією до Вишегрудка на північ через узгір’я, далі по лінії на схід від Здолбунова, потім вздовж східного адміністративного кордону Рівненського повіту, далі на північ вздовж кордону адміністраційного бувшої губернії Мінської, до схрещення його р. Припяттю до її устя.<...)
4. Польський уряд зобов’язується не заключати жодних міжнародних умов, направлених супроти України, до того ж самого зобов’язується Уряд Української Народної Республіки супроти Річі Посполитої Польської.
5. Права національно-культурні, які Уряд Української Народної Республіки забезпечить громадянам польської національності на території Української Народної Республіки, будуть в не меншій мірі забезпечені громадянам національності української в межах Річі Посполитої і на відворот.
6 ... Аграрна справа на Україні буде розв’язана конституативно. До часу скликання конституанти юридичне становище землевласників польської національності на Україні опреділяється згодою між Річчю Польською Посполитою і Українською Народною Республікою. 8. Умова ця зіставляється таємно... Підписано в Варшаві квітня 21-го 1920 року...
Доценко О. Літопис української революції. — Львів, 1924 — Т. II, кн. 5.— С.