Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



STAT CHAR (1),

NAME CHAR (10),

FAM CHAR (20),

CREATE TABLE STUDENTS

Створення таблиць бази даних

Після створення БД необхідно здійснити створення, редагування, а якщо потрібно, то і видалення таблиць. Ці дії стосуються самих таблиць, а не даних, які в них містяться.

Таблиці створюються за командою CREATE TABLE. Ця команда створює порожню таблицю, тобто таку, що не містить записів. (Значення в неї можна ввести, наприклад, за допомогою команди INSERT). Головне в команді CREATE TABLE – це визначення імені таблиці і опису набору імен полів, які указуються у відповідному порядку. Крім того, цією командою також обмовляються типи даних і розміри полий таблиці. Зрозуміло, що в кожній таблиці повинно бути, принаймні, одне поле.

Синтаксис команди CREATE TABLE такий:

 

CREATE TABLE <TABLE NAME>

(<COLUMN NAME> <DATA TYPE> [(<SIZE>)],
<COLUMN NAME> <DATA TYPE> [(<SIZE>)]... ) ;

 

Внаслідок того, що пропуски використовуються для розділення елементів команди SQL, вони не можуть бути частиною імені таблиці або будь-якого іншого створюваного об'єкту. Тому символ підкреслення, зазвичай, використовується для розділення слів в іменах таблиць.

Значення аргументу розміру залежить від типу даних. Якщо його не указувати, то СУБД сама призначатиме значення автоматично. Треба сказати, що для числових значень це часто буває кращим виходом, оскільки в цьому випадку всі поля такого типу отримають один і той же розмір, і будуть виключені проблеми їх загальної сумісності. Крім того, використання аргументу розміру з деякими числовим даними не зовсім простій питання – якщо потрібно зберігати великі числа, то необхідно переконатися в тому, що поля достатньо великі для розміщення даних.

В той же час, тип даних CHAR вимагає обов’язкової вказівки розміру. Аргумент розміру – це ціле число, що визначає максимальну кількість символів, яку може вміщати поле. Фактично, кількість символів такого поля може бути від нуля (якщо поле має значення NULL) до цього числа. За умовчанням аргумент розміру рівний 1, а це означає, що поле може містити тільки один символ.

Крім того, таблиці належать користувачеві, який їх створив, а імена всіх таблиць, що належать даному користувачеві, повинні відрізнятися одна від одної так само, як і імена всіх полів усередині даної таблиці. Проте різні таблиці можуть використовувати однакові імена полів, навіть якщо вони належать одному і тому ж користувачеві.

 

Наведемо приклад команди, яка створить структуру таблиці STUDENTS:

 

(NUM INTEGER,




Переглядів: 594

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Створення баз даних | ADD KURS INTEGER,

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.