Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



UPDATE USP

UPDATE USP

DELETE FROM STUDENTS

Видалення даних

Видалення рядків з таблиці можна здійснити командою модифікації DELETE. Варто враховувати, що вона може видаляти тільки цілі записи таблиці, а не індивідуальні значення того або іншого поля. З цієї причини для даного оператора параметр поля є недоступним. Наприклад, для видалення всього вмісту таблиці STUDENTS, можна скористатися наступним:

 

DELETE FROM STUDENTS;

 

В процесі роботи частіше необхідно видаляти не всі дані, а тільки деякі певні рядки з таблиці. Для того, щоб визначити, які рядки будуть видалені, використовують предикат, аналогічно тому, як це робиться для запитів. Наприклад, щоб видалити інформацію про студента Мовчан, можна використовувати наступну команду:

 

DELETE FROM STUDENTS WHERE NUM = 1;

 

Тут як предикат використаний порядковий номер: дійсно, це поле фактично є первинним ключем таблиці, що дає гарантію видалення тільки одній запису. Використання поля FAM може призвести до видалення декількох записів, оскільки в таблиці могла зберігатися інформація про однофамільців.

У команді DELETE допускається використовувати предикат, що вибирає цілу групу рядків. Наприклад, наступна команда видаляє з таблиці всі дані, що відносяться до оцінок, отриманих 10/06/1999:

 

WHERE STIP = 0.00;

3. Зміна існуючих даних

Набагато серйознішим питанням є можливість зміни деяких або всіх значень в існуючому рядку таблиці, що реалізується за допомогою команди UPDATE.

Ця команда містить ключове слово UPDATE, де указується ім’я використовуваної таблиці, і речення SET, яке визначає зміну, що вноситься, для необхідного поля таблиці.

Наприклад, щоб змінити оцінки всіх студентів на 5, необхідно скористатися командою:

 

SET OCENKA = 5;

 

Звичайно, набагато частіше доводиться указувати не все, а тільки певні рядки таблиці для зміни єдиного значення, і з цією метою разом з UPDATE можна використовувати предикати. Наприклад, змінити оцінки на 5 з предмету алгебра можна виконавши таку команду:

 

SET OCENKA =5

WHERE NUM = 2;

 

За допомогою команди UPDATE можна модифікувати дані з декількох полів – речення SET може призначати будь-яке число стовпців, відокремлюваних комами. Всі вказані призначення можуть бути зроблені для будь-якого табличного рядка, але тільки для одного в кожен момент часу.

У реченні SET команди UPDATE можна використовувати вирази, розташовуючи їх в списку для того поля, яке необхідно змінити (нагадаємо, що в реченні VALUES команди INSERT вирази використовувати не можна). Наприклад, для того, щоб збільшити стипендію в 2 рази, можна використовувати наступну конструкцію:

 


Читайте також:

  1. Оператор UPDATE
  2. Оператор UPDATE.




Переглядів: 756

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
INSERT INTO EXCELLENT | SELECT NUM, FAM, NAME, STAT, DATA, TEL. STIP

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.