Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Документ «Перезачет-бартер»

 

Закрити заборгованість по одному замовленню за рахунок є по іншому замовленню переплати неважко і уручну, за допомогою операції. Але є «конфігурації документ «Перезачет-бартер» надає додатковий сервіс.

Документ вводиться командою «Документи → Інші → Перезачет-бартер» або з повного журналу документів. Окремого журналу для доступу до документів «Перезачет-бартер» не передбачено. Для пошуку документів в повному журналі зручно користуватися кнопкою «Відбір по значенню» на панелі інструментів повного журналу.

В шапці документа вибираємо контрагента. В табличній частині перераховуємо рахунки і замовлення для здійснення заліку. В полі «Примітку» зручно вказати номер і дату складання акту про залік взаємних вимог, або бухгалтерської довідки.

В колонках «С заказа» і «Со счета» табличної частини потрібно вказати за і рахунок для кредитової частинипроводки, в колонках «На заказ» і «На счет» – для дебетової. В полі «Сума вал.» можна вказати суму у валюті. Сама валюта вибирається з довідника в наступній колонці із заголовком «В». В колонці «Сума грн+» буде автоматично розрахована її еквівалент в гривнах. Якщо валюта розрахунків – гривни, суми будуть рівні. Зверніть увагу підказку в нижній частині документа: кредитові залишки по замовленнях потрібно, вводити з негативним знаком (червоним сторно).

Допомагає заповнити документ сервісний механізм «Підбір по замовленнях». Натискуючи на однойменну кнопку, ви відкриєте журнал «Відбір замовлень по контрагенту». Клацаючи мишею по рядках із замовленнями, можна послідовно заповнити табличну частину документа: «Із замовлення» першого рядка «На замовлення» першого рядка, і т.д. Рядки в табличну частину документа додаються автоматично, тому бажано розташувати вікна так, щоб було видне вікно документа, або хоча б його частина (як на малюнку). Закривши вікно підбору замовлень кнопкою «Закрити», залишиться тільки перевірити набрану табличну частину, відредагувати суми (при необхідності), і провести документ.

Документ просто перекидає суми між різними замовленнями та/або рахункам по вибраному контрагенту і не формує проводок по рахунках ВД і ВР, оскільки залік заборгованості — завжди друга подія в податковому обліку.

Завершуючи розповідь про документ «Перезачет-бартер» відзначимо, що це один з небагатьох документів конфігурації, який не можна ввести на підставі іншого документа, і який сам не є підставою для введення інших документів.

 


Лекція №17

 

 

Тема: Внутрішньофірмовий складський облік

 

 

Мета: ознайомити студентів з операціями з переміщення, переоцінки та інвентаризації запасів за допомогою програми “1С: Бухгалтерія 7.7”; виховувати витримку; використовувати знання на практиці.

 

План

 

1. Переміщення.

2. Переоцінка.

3. Інвентаризація.

 

 

Література:

1. Бундюк А.Н., Филиппова С.В. Комп'ютерна система автоматизації бухгалтерського обліку. – Одеса, 2004.

2. Бутинець Ф.Ф. та ін. Інформаційні системи бухгалтерського обліку. Підручник для студентів ВНЗ спеціальності 7.050106 «Облік і аудит». – Житомир: ПП «Рута», 2002.

3. Дубій О. 12 уроків з 1С:Бухгалтерії. 2-ге оновлене вигляд. – Львів: Бак, 2002.

4. Шквір В.Д., Загородній А.Г., Височан О.С. Інформаційні системи і технології в обліку: Навчальний посібник – К,: Знання, 2007. – 439 с.

5. Шквір В.Д., Загородній А.Г., Височан О.С. Інформаційні системи і технології в обліку: Практикум – К,: Знання, 2006.

6. Н.В. Брыкова. Автоматизация бухгалтерского учета. Лабораторный практикум. – Москва, Академия, 2006.

7. Макаревич О.Г., Макаревич Т.А. Організація інформаційних систем та технологій обліку і аудиту. Методичні вказівки та завдання. – Алчевськ, 2005.

8. Пичугин П. 1С: Бухгалтерия: доступно для бухгалтера. Полное практическое пособие для современного бухгалтера – Харьков: Фактор, 2007.


В системі обліку на будь-якому підприємстві велике значення має внутрішньофірмовий складський облік ТМЦ. Цей розділ обліку в «1С: Бухгалтерії» повністю автоматизований. Переміщення ТМЦ з складу на склад або в роздрібний магазин, переоцінка, списання, відображення результатів інвентаризації, і інші «внутрішні операції» з ТМЦ реєструються за допомогою документів, що входять до групи «Складські».


Читайте також:

  1. IV. Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
  2. V. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до НАУ
  3. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
  4. WEB-документи та CGI-інтерфейси
  5. Активні HTML -документы
  6. Аналіз документів
  7. Аналіз документів як метод соціологічного дослідження.
  8. АРХІВНОЇ СПРАВИ ТА ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА
  9. Аудит грошових документів та грошових коштів у дорозі.
  10. Багатотомний документ
  11. Біологічне ушкодження документів
  12. Бланк документа




Переглядів: 634

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Документ «Расходы на приобретение» | Документ «Переоцінка ТМЦ»

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.