Основи побудови звітності в державному секторі економіки за національними стандартами обліку в державному секторі економіки.
До Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі щодо порядку складання звітності відносять:
101 "Подання фінансової звітності"
102 "Консолідована фінансова звітність"
103 "Фінансова звітність за сегментами"
105 "Фінансова звітність в умовах гіперінфляції"
125 "Зміни облікових оцінок та виправлення помилок"
Національне положення (стандарт)бухгалтерського обліку в державному секторі 125 "Зміни облікових оцінок та виправлення помилок" визначає порядок розкриття у фінансовій звітності інформації щодо змін в облікових оцінках, змін в обліковій політиці та виправлення суттєвих помилок.
Національне положення (стандарт)бухгалтерського обліку у державному секторі 103 "Фінансова звітність за сегментами" визначає принципи та методологічні засади формування інформації про доходи, витрати, фінансові результати, активи і зобов'язання звітних сегментів та її розкриття у фінансовій звітності. Зокрема йдеться мова за порядок Визначення звітних сегментів, доходів і витрат звітних сегментів та активів і зобов'язань за звітними сегментами.
Національне положення (стандарт)бухгалтерського обліку в державному секторі 102 "Консолідована фінансова звітність" визначає порядок складання консолідованої фінансової звітності та загальні вимоги до розкриття інформації щодо складання консолідованої фінансової звітності.
Національне положення (стандарт)бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності" визначає склад, форми, принципи підготовки та подання фінансової звітності в державному секторі, загальні вимоги до визнання і розкриття її елементів. Детально висвітлені питання щодо облікової політики, принципів підготовки та якісних характеристик фінансової звітності, її складу та елементів, розкриття інформації щодо пов'язаних сторін,подій після дати балансу,тощо.
Національне положення (стандарт)бухгалтерського обліку в державному секторі 105 "Фінансова звітність в умовах гіперінфляції" визначає порядок коригування фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності в умовах гіперінфляції і загальні вимоги до розкриття інформації про коригування у примітках до фінансової звітності.