Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Робота АК при вхідному зв'язку

Робота АК при вихідному зв'язку

Работа АК при вихідному зв'язку описується в три етапи, при цьому передбачається що номер ТА-Б поступає ДКШИ.

Етап 1, фаза 1. При знятті мікротелефону на ТА-А замикається шлейф в ТА і створюється коло живлення мікрофону:

мінус 60 В, R2, транзистор VТ1 (Є-К), R1 контакти реле K2 і К1, позістор RV1, провід а, схема ТА-А, провід b, позістор RV2, контакти реле К1 і К2, R6, транзистор VT6 (Є-К), плюс 60 В.

При проходженні струму в колі живлення на R1 створюється падіння напруги UR1. Від цієї напруги створюється струм по колі:

мінус UR1, R3, діод VDЗ, оптрон VU1, плюс UR1. Оптрон запалюється і сигнал точки сканування шлейфу (ТСШЛ) поступає в ПЛМ, а по шині управління в МП БАЛД.

Етап 1, фаза 2. Мікропроцесор БАЛД, отримавши сигнал виклику від ТА-А, і тип його номеронабирача. Так як номеронабирач видає шлейфні імпульси тоді створюється схема посилки сигналу станції із ЦГТС в АК (дивись схему в таблиці 5.1, етап 1, фаза 2). Сигнал станції в цифровому вигляді поступає в тракт прийому по каналу КИІ,. ВЙЛ.

Сигнал станції (425 Гц) поступає з тракту прийому (КИІ ВЦЛ) на буферний підсилювач (БУ) і в ЦАП перетвориться в аналогову форму. Фільтр нижніх частот виділяє спектр 0,3 ... 3,4к Гц. Сигнал посилюється ОУ-2 і через ДС поступає на розмовні проводи. Абонент чує сигнал станції - запрошення до набору номера.

Етап 2. Абонент набирає номер ТА-Б шлейфовими імпульсами. Відбувається замикання і розмикання шлейфу в ТА, тому ТСШЛ повторює роботу номеронабирача — при розмиканні шлейфу оптрон гасне, а при замиканні - запалюється. Частота мигання оптрона відповідає частоті імпульсів, що поступають, тобто 10+/-1 імп/с. Число розмикань шлейфа рівне значності цифри, що набиратьсяє. Час між цифрами рівний міжсерійному часу номеронабирача (мінімально 600 мс).

Після прийому першого знаку номера порушується схема, вказана в таблиці 5.1, етап 1, фаза 2.

Робота оптрона VU1 передається пo проводу ТСщл в ПЛМ, а звідти в МП БАЛД, де відбувається підрахунок кожної серії номера і запам'ятовування.

Після закінчення прийому номера ТА-Б МП БАЛД формується пакет інформації і по ВССК передає його в ЗУУС і комп'ютер УКС ОПС (див. схему в таблиці. 5.1 етап 3).

Етап 3. Внутрішньосистемний сигнальний канал збирається з шістнадцяти канальних інтервалів одного групового тракту.

Після передачі пакету з МП БАЛД в ЗУУС і комп'ютер УКС ОПС робота АК-А закінчується і абонент А чекає закінчення встановлення з'єднання.

 

При вхідному зв'язку до абонента Б мікропроцесор АМ-Б отримує сигнал заняття і номер ТА-Б. МП БАЛД з'ясовує стан абонентського комплекту - вільний або зайнятий АК.

Якщо АК вільний то починається поетапная робота.

Етап 6. МП БАЛД подає сигнал в ПЛМ про вільний АК і ПЛМ включає реле К2 і КЗ, тим самим ДГН підключається до абонентської лінії і через спокійні контакти реле К1 (на час перевірки АК відключається) ДГН перевіряє абонентську лінію, і якщо сторонні полярності відсутні, то МП виключає реле К2 і К3 і АЛ і знову підключається до АК.

Етап 7. Як було відмічено в таблиці 2.4, в етапі 7 створюються схеми, АМ-Б здійснює посилку виклику в ТА-Б, і контроль посилки виклику в ТА-А. Для посилки виклику МП АМ-Б включає реле К2 і оптотеристр VU2. Коло ПВ:

мінус 60 В, Тр 2-2, електронний ключ, R10, оптотірістор VU2, контакти реле КЗ, К2 і К1, позістор RU1, провід а, дзвінок і конденсатор в ТА-Б, провід b, позістор RV2, контакти реле Kl, К2 і КЗ, R11, плюс 60 В.

У цьому колі постійний струм не проходить, оскільки в схемі ТА-Б послідовно з дзвінком включений конденсатор. Мікропроцесор АИ-Б за допомогою ПЛМ управляє роботою оптотеристора VU2, якщо він включений, то в АЛ посилається струм виклику, при виключенні його - струму немає.

Одночасно АМ-Б видає в лінію ТА-А КПВ.

Етап 8. При відповіді абонента Б спрацьовує електронний ключ (ЕК) і по дроту ТС0ТВ подається в МП сигнал про відповідь абонента. Мікропроцесор за допомогою ПЛМ вимикає реле К2 і тим самим АЛ знов підключається до АК. МП формує убік ОПС і АМ-А пакет інформації про відповідь абонента Б. Мікропроцессори АМ-А і АМ-Б і комп'ютер ОПС створюють розмовний тракт.

Етап 9. Розмовний тракт відповідає сполучному тракту (див. рис. 5.1). Мікропроцесори ПМ-А і АМ-Б і комп'ютер управляє перенесенням інформації:

- в ПЧК АМ-А - КІ-3, ГТ-2 з КІ-10, ГТ-0 і на виході УСС з КІ-10 ГТ-31,

- в УКС ОПС-КІ-10, ГТ-31 КІ-15, ГТ-3,

- в ПЧК АМ-Б-КІ-15,ГТ-0 з КІ-15, ГТ-4.

Живлення мікрофонів ТА здійснюють АК, вони ж контролюють стан шлейфів ТА абонентів.

 





Переглядів: 495

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Склад абонентського комплекту | Контрольні питання

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.