Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Створення основи деталі

Побудова тривимірної моделі деталі починається зі створення основи – її першого формотвірного елемента. Основа є в будь-якої деталі; вона завжди одна.

Як основу можна використовувати кожен з чотирьох типів формотвірних елементів – елемент видавлювання, елемент обертання, кінематичний елемент і елемент по перетинах.

На початку створення моделі завжди постає питання про те, який елемент використовувати як основу деталі. Для відповіді на нього потрібно хоча б приблизно представляти конструкцію майбутньої деталі.

Думкою виключіть з цієї конструкції фаски, скруглення, проточки та інші дрібні конструктивні елементи, розбийте деталь на її складові формотвірні елементи (паралелепіпеди, призми, циліндри, конуси, тори, кінематичні елементи і т.д.).

Найчастіше як основу використовують найбільший з цих елементів. Якщо в складі деталі є декілька бизьких за розмірами елементів, то як основу вибирають той з них, до якого буде потрібно безпосередньо додавати (вирізувати) найбільшу кількість додаткових об’ємів.

Іноді як основу використовують простий елемент (наприклад, паралелепіпед, циліндр), описаний навколо проектованої деталі (чи її частини).

У деяких випадках можна вибрати основу (а також намітити подальший порядок проектування деталі), представивши технологічний процес її виготовлення.

Взагалі кажучи, дати універсальні рекомендації з вибору основи деталі неможливо. Конструктор виробляє представлення про зручний для нього порядок моделювання після самостійного створення декількох моделей.

Побудова будь-якої основи починається зі створення ескізу. Ескіз розташовується на площині. Як правило, для побудови ескізу основи вибирають одну з існуючих у файлі деталі проекційних площин.

Ескіз основи можна побудувати не тільки в проекційній площині, але й і в допоміжній площині, яку можна створити за допомогою допоміжних побудов.

Вибір площини для побудови ескізу основи не впливає на подальший порядок побудови деталі і її властивості. Однак від нього залежить положення деталі при виборі стандартної орієнтації. Наприклад, якщо ескіз-перетин елемента видавлювання побудований у фронтальній площині, то проекція елемента на виді спереду буде співпадати з формою ескізу.

Перед створенням ескізу треба вибрати потрібну площину.

Ескіз зручно будувати, коли його площина співпадає з площиною екрану (якщо площина екрану перпендикулярна до площини екрану, побудова зовсім неможлива).

Для розміщення виділеної площини паралельно до площини екрану, треба випрати команду Нормально к… в полі Ориентация в Стрічці поточного стану.

Для створення нового ескізу у виділеній площині треба викликати з контекстного меню команду Новий ескіз або натиснути кнопку з аналогічною назвою на Панелі управління.

Система перейде в режим редагування ескіза, який мало відрізняється від режиму роботи при створенні звичайного двомірного креслення. В цьому режимі доступні всі команди по створенню і редагуванню графічних об’єктів.


Читайте також:

  1. ACCESS. СТВОРЕННЯ ЗВІТІВ
  2. ACCESS. СТВОРЕННЯ ФОРМ
  3. I. Фізичні основи механіки
  4. ISO 15504. Причини та історія створення
  5. R – розрахунковий опір грунту основи, це такий тиск, при якому глибина зон пластичних деформацій (t) рівна 1/4b.
  6. VІII. Основи молекулярної фізики і термодинаміки
  7. А. Створення власної папки.
  8. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
  9. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  10. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  11. Активне управління інвестиційним портфелем - теоретичні основи.
  12. АКУСТИКА. ЕЛЕМЕНТИ ФІЗИКИ СЛУХУ. ОСНОВИ АУДІОМЕТРІЇ




Переглядів: 416

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Налаштування параметрів перспективної проекції | Загальні вимоги до ескізів.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.