Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Що таке буксирування

Відповідно до Правил дорожнього руху, буксирування — це переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не належить до експлуатації транспортних составів, на жорсткому чи гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування. Найпоширенішим для буксирування легкових автомобілів із справною рульовою і гальмовою системами є застосування гнучкого зчеплення. За несправного рульового керування та гальмової системи застосовують часткове навантаження на платформу чи спеціальне опорне пристосування. Жорстке зчеплення застосовують для буксирування вантажних автомобілів або причепів.

Пам’ятайте! Буксирування повинно виконуватися механічним транспортним засобом без причепа і з технічно справними зчіпними пристроями як у буксированого транспортного засобу, так і у транспортного засобу, що буксирує. Дозволяється буксирування одного механічного транспортного засобу лише з одним причепом.

З'єднувальною ланкою між автомобілями під час буксирування на гнучкому зчепленні служить трос або канат і довжина якого, відповідно до Правил, повинна бути в межах 4-6 м. Застосування коротшої сполучної ланки не забезпечує гальмового шляху під час зупинки, а довша сполучна ланка провисає під час зміни швидкісних режимів, що зумовлює ривки і її розрив. Гнучке зчеплення через кожний метр позначається сигнальними щитками або прапорцями згідно з вимогами пункту 30.5 Правил. Позначення сполучної ланки є дуже важливим, особливо під час буксирування в населених пунктах. При проїзді перехресть буксирна зчіпка може провисати і лягати на проїзну частину, що не дасть змоги пішоходам своєчасно помітити її і, як наслідок, призвести до їх травмування.

Пам'ятайте! У разі буксирування механічного транспортного засобу на гнучкому зчепленні в буксированому транспортному засобі повинні діяти і бути справними робоча гальмова система і рульове керування, а на жорсткому зчепленні — рульове керування.


Читайте також:

  1. Буксирування автомобіля
  2. Буксирування автомобіля
  3. Договір буксирування
  4. Правила буксирування




Переглядів: 1509

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Рух автомобіля у туман | Правила буксирування

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.