Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Правила буксирування

Перед початком буксирування водії механічних транспортних засобів повинні узгодити порядок подачі сигналів, зокрема для зупинки транспортних засобів. Застосовуються такі умовні сигнали: звуковий, піднятою вгору рукою, світлові покажчики повороту, короткотермінове вмикання дальнього світла фар. Для зупинки, як правило, водій автомобіля, що буксирується, подає звуковий сигнал. Під час буксирування водій буксированого автомобіля повинен дублювати всі попереджувальні світлові сигнали автомобіля, що буксирує.

Розпочинати рух під час буксирування на гнучкому зчепленні треба плавно, з попереднім натягуванням сполучної ланки, на малих обертах двигуна. Розгін на кожній із передач повинен бути повільним, а перемикання передач — швидким, щоб не допустити послаблення сполучної ланки, ривків і її розриву. Для покращення контролю дорожньої обстановки водій автомобіля, що рухається позаду, може змістити його вліво, але бути обережним, щоб уникнути зустрічного зіткнення. Під час буксирування постійне натягування сполучної ланки забезпечується пригальмовуванням буксированого автомобіля. Не можна допускати провисання сполучної ланки та її падіння на проїзну частину, оскільки в цьому випадку буксирований автомобіль може здійснити наїзд на неї переднім колесом, а при збільшенні швидкості руху автомобіля, що буксирує, може виникнути ривок, який небезпечний різкою зміною траєкторії буксированого автомобіля. Перед зупинкою транспортного состава, водієві транспортного засобу, що буксирує, необхідно заздалегідь кілька разів короткотерміново натиснути на гальмову педаль, щоб вмиканням стоп-сигналів попередити водія автомобіля, що рухається позаду. Під час руху водій транспортного засобу, що буксирує, повинен періодично дивитись у дзеркало заднього виду, контролюючи умови руху, а перед початком ділянки дороги на підйом, треба заздалегідь перейти на нижчу передачу, щоб уникнути перемикання передач на підйомі. Під час об'їзду перешкоди, водій автомобіля, що буксирує, повинен розпочинати маневрування для повернення на раніше займану смугу після того, як буксирований автомобіль проїде перешкоду.

Пам'ятайте! На поворотах буксирований автомобіль зміщується до центру повороту. Вибирайте таку траєкторію руху, щоб уникнути наїзду буксированого автомобіля на тротуар або виїзду на смугу зустрічного руху.

Відповідно до Правил, на автомобілі, що буксирує, в світлу пору доби повинно бути ввімкнене ближнє світло фар або протитуманні фари, а на буксированому — аварійна світлова сигналізація. У разі несправності або відсутності аварійної світлової сигналізації на задній частині автомобіля, що буксирується, повинен бути знак аварійної зупинки. Швидкість руху під час буксирування не повинна перевищувати 50 км/год.

Пам'ятайте! 1. Буксирування забороняється:

а) на гнучкому зчепленні під час ожеледиці;

б) мотоциклами без бокового причепа, а також таких мотоциклів, мопедів чи велосипедів;

в) більше одного транспортного засобу або транспортним засобом з причепом.

2. Експлуатація составів транспортних засобів у складі автомобіля і причепа дозволяється лише за умови відповідності причепа тягачу та виконання вимог щодо їх експлуатації.

Забороняється тривале буксирування з непрацюючим чи несправним двигуном автомобіля, який має підсилювач рульового керування або гальм, оскільки це значно збільшує навантаження на ці механізми і не дозволяє забезпечити безпеку Руху.

Пам'ятайте! Під час буксирування автомобіля в буксированому автомобілі повинен бути вставлений в замок ключ запалювання для попередження замикання рульової колонки.


Читайте також:

  1. II. Правила щодо аргументів.
  2. V. Етичні правила психологічних досліджень
  3. VII. Правила техніки безпеки і гігієни праці.
  4. А ви слідуєте цім правилам, коли виступаєте публічно?
  5. Буксирування автомобіля
  6. Буксирування автомобіля
  7. Види графіків та правила їх побудови.
  8. Види графіків та правила їх побудови.
  9. Визначення поняття та правила визначення
  10. Визначення, класифікація і правила побудови індексів
  11. Вимоги до керівника, правила та принцинципи управління
  12. Відомості про правила охорони і техніки безпеки на підземних гірничих роботах.




Переглядів: 1126

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Що таке буксирування | Лекція _____

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.