Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



CORDIS сервер

CORDIS сервер (www.cordis.lu) (Community Research & Development Information Service) — інформаційний сервер, що стосується досліджень і розробок у межах Європейського Союзу.

Інформаційний сервіс з науково-дослідної діяльності Євросоюзу — CORDIS містить більше десяти баз даних. Зупинимося на головних з них.

Council Presidency Service (інформація, що надається державою, яка головує в ЄС). Сервіс існує для висвітлення досліджень та інновацій країни, що головує в Європейському співтоваристві. Сайт містить інформацію щодо науково-дослідних робіт, які виконувались у таких державах-членах ЄС, як: Нідерланди (1 січня-30 червня 1997), Люксембург (1 липня-31 грудня 1997), Великобританія (1 січня-30 червня 1998), Австрія (1 липня-31 грудня 1998), Німеччина (1 січня-30 червня 1999), Фінляндія (1 липня-31 грудня 1999), Португалія (1 січня-30 червня 2000), Франція (1 липня-31 грудня 2000), Швеція (1 січня-30 червня 2001), Бельгія (1 липня-31 грудня 2001), Іспанія (1 січня-30 червня 2002), Данія (1 липня-31 грудня 2002), Греція (1 січня-30 червня 2003), Італія (1 липня-31 грудня 2003), Ірландія (з 1 січня по 30 червня 2004).

National Research&Development and Innovation Information Service (Національна інформаційна служба з досліджень, розвитку та інновацій). Містить новини в галузі науки та інновацій з країни, що очолює ЄС, держав-членів, кандидатів та асоційованих країн.

National and EU projects — ERGO (Національні проекти та проекти Євросоюзу) ERGO — це каталог науково-дослідницьких робіт, що виконуються або виконувались у ЄС. Каталог містить коротку інформацію щодо 91093 проектів з 21 інформаційного джерела. Для його використання потрібно ввести ключові слова у спеціальне вікно та натиснути клавішу ENTER.

ERGO створено з ініціативи робочої групи Європейської Комісії національними інформаційними центрами з науково-дослідних робіт з метою поширення інформації щодо проектів, які розроблялися у ЄС та у країнах-кандидатах. База даних містить каталог назв проектів (англійською мовою), анотацію, ключові слова та всі вихідні дані, необхідні для встановлення контактів з виконавцями робіт.

The Common European Research Information Format — CERIF (Загальний європейський дослідницький інформаційний стандарт)

CERIF 2000 — це набір документів для кожного, хто створює або працює з базами даних досліджень та розробок. Метою CERIF 2000 є:

1. Створення належного стандарту, який може безпосередньо використовувати національне відомство чи науково-дослідна установа. При цьому може бути обраний будь-який стандарт, який конвертується комп’ютерною програмою у CERIF. Загальний стандарт включає перелік важливих базових даних та вибіркові елементи, що можуть використовуватися для опису попередніх даних, відповідно до їхньої значимості для проекту. Це дозволяє включати нестандартні елементи, корисні в межах системи, навіть якщо вони не використовуються іншими відомствами чи установами.

2. Широке розповсюдження та доступність дослідницької інформації та її використання. Поширення інформації сприяє обміну знанням та підвищенню кваліфікації, зближує наукові колективи.

Сфера застосування CERIF 2000:

– для допомоги розробникам нових інформаційних систем шляхом поширення відповідних складових повної інформаційної бази;

– для підтримки розвитку та доповнення наявних інформаційних систем (CRIS — Current Research Information Systems) іншими видами дослідницької інформації;

– для керівництва структуруванням та індексацією інформації в наявних інформаційних системах з метою забезпечення можливості обміну схожою інформацією поміж різними системами.

Regional Research and Innovation Service (Інформація про дослідження та інновації у регіонах Європейського співтовариства). Сервіс почав роботу в лютому 1998 р. з висвітлення досліджень та інновацій, що здійснюються в окремих регіонах. Його мета полягає в створенні динамічного інформаційного простору для дослідницьких, інноваційних робіт, сервісів та інфраструктури в регіонах та країнах ЄС.

Інформацію на сайті структуровано за трьома основними розділами:

Регіональний — забезпечує доступ до даних з досліджень та інновацій у регіонах з можливістю поширення місцевих та регіональних досліджень та інновацій у ширшому європейському контексті.

Ресурсний — відкритий для регіонів з спеціальною інформацією щодо досліджень та інновацій у ЄС з наданням додаткових джерел інформації та доступу до мереж зв’язку з виконавцями робіт місцевого та регіонального рівнів.

Інформація для учасників — забезпечує детальне керівництво щодо участі у роботі сервісу.

Infopoint on international cooperation activities INCO (Інформаційних пункт INCO). Інформаційних пункт INCO спрямований на поширення загальної інформації щодо міжнародної кооперації в рамках Шостої рамкової програми. У розділі міститься „Робоча програма», „Умови конкурсів”, „Участь, відповідно до країни”, „Корисні зв’язки” (кооперація з третіми країнами, центри передового досвіду, інформація про навчання дослідників, координація), „Допоміжний матеріал” (слайди з міжнародної кооперації).


Читайте також:

  1. Альтернативна реалізація із вільним вихідним кодом – сервер SAMBA
  2. Веб-сервер Apache
  3. Інформаційно-пошукові сервери з законодавства
  4. Кешуючий проксі-сервер Squid
  5. Комп'ютерна мережа з виділеним сервером
  6. Лістинги програм захисту інформації, що містять банківську таємницю, повинні зберігатися банком на захищених серверах або електронних носіях.
  7. Організація серверу EUROPA
  8. Отримання даних із FTP-сервера
  9. Пасивний і активний режими роботи FTP-сервера
  10. Поняття проксі-серверу
  11. Представник «легких» веб-серверів – nginx




Переглядів: 1013

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Організація серверу EUROPA | Інформаційно-пошукові сервери з законодавства

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.