Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Розрядний таймер/лічильник 2

Таймер-лічильник TC2 може працювати в двох режимах:

- режимі таймера. У цьому режимі TC2 може використовуватися для формування часових інтервалів, а також виконувати певні дії при рівності вмісту рахункового регістра заданому значенню;

- режим ШІМ. У цьому режимі TC2 працює як Шім-модулятор.

Основним режимом TC2 від розглянутих раніше є його можливість працювати в асинхронному режимі (від додаткового кварцового резонатора).

Структурна схема TC2 наведена на мал.5.14.

 

Рис. 5.14 - Структурна схема TC2

 

Як видно з рисунка, до складу TC2 входять два робочі регістри (рахунковий регістр TCNT2 і регістр порівняння OCR2), 8-розрядний компаратор, регістр керування TCCR2, регістр стану для асинхронного режиму ASSR, а також блоки керування таймером і синхронізації.

Всі прапорці стану TC(переповнення, збігу й захвату) перебувають у регістрі прапорців переривань від таймерів TIFR, а дозвіл/заборона переривань від таймера здійснюється установкою/скиданням відповідних прапорців регістра TIMSK.

Рахунковий регістр TCТ2 реалізований як підсумовуючий (у режимі ШІМ - як підсумовуючий/ віднімаючий) лічильник і доступний у будь-який момент часу як для читання, так і для запису. Розташований він за адресою $24 ($44). При записі в регістр TCNT2 під час роботи таймера рахунок буде продовжений по наступному за операцією запису імпульсу тактового сигналу таймера/лічильника. Після подачі напруги живлення в регістрі TCNT2 знаходиться нульове значення.


Читайте також:

  1. Розрядний таймер/лічильник 0
  2. Розрядний таймер/лічильник 1
  3. Таймер/лічильник 1 в режимі ШІМ
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Таймер/лічильник 1 в режимі ШІМ | Timer/Counter2 Control Register (TCCR2)

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.