Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Глава VI

вимогу зазначених членів комісії у день виборів або за рішен­ням виборчої комісії вищого рівня чи суду, прийнятого в день виборів, невідкладно після закінчення голосування.

Рішення виборчої комісії приймається відкритим голосуван­ням більшістю голосів від складу комісії (крім випадків, перед­бачених Законом) і набирає чинності з моменту його прийнят­тя, за винятком випадків, закріплених у Законі.

На засіданні окружної або дільничної виборчої комісії у день голосування, зокрема при підрахунку голосів, установленні ре­зультатів голосування на виборчій дільниці, підсумку голосу­вання в межах територіального виборчого округу, у разі присут­ності менше ніж двох третин від складу комісії рішення комісії приймається не менше ніж двома третинами від числа членів ко­місії, присутніх на засіданні комісії.

Член виборчої комісії, який бере участь у її засіданні і не зго­ден з рішенням, прийнятим комісією, має право протягом двох днів після засідання, на якому воно ухвалено, в письмовій фор­мі висловити окрему думку, яка додається до відповідного про­токолу засідання виборчої комісії і є його невід'ємною частиною. Рішення виборчої комісії, прийняте в межах її повноважень, є обов'язковим для виконання всіма суб'єктами виборчого про­цесу, органами виконавчої влади та органами місцевого само­врядування, їх посадовими та службовими особами, а також за­собами масової інформації.

Рішення виборчої комісії, що суперечить законодавству України або прийняте з перевищенням її повноважень, може бу­ти скасоване виборчою комісією вищого рівня або визнане про­типравним та скасоване судом. У такому випадку виборча комі­сія вищого рівня має право прийняти рішення по суті питання. Ніхто не має права втручатися у діяльність виборчих комі­сій, крім випадків, передбачених законом.

Так, представники партій (блоків) у Центральній виборчій комісії беруть участь у засіданні Центральної виборчої комісії з правом дорадчого голосу.

На засіданні Центральної виборчої комісії мають також пра­во бути присутніми без дозволу чи запрошення:

1) кандидати у депутати та уповноважені особи партій (бло­ків) в загальнодержавному виборчому окрузі (разом не більше двох осіб від однієї партії чи блоку);




Переглядів: 337

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Форми безпосередньої демократи (прямого народовладдя) 233 | Форми безпосередньої демократії (прямого народовладдя) 235

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.