Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Глава VI

На засіданні виборчої комісії секретар комісії веде протокол засідання. За відсутності секретаря комісії чи у разі невиконан­ня ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов'язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні докумен­тів засідання. Протокол засідання комісії підписують головую­чий на засіданні та секретар комісії (чи секретар засідання). Про­токол засідання комісії надається для ознайомлення членам ко­місії не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати.

Рішення виборчої комісії з розглянутого питання оформля­ється у формі постанови, яка має містити: 1) найменування ко­місії; 2) найменування постанови; 3) дату та місце прийняття і порядковий номер постанови; 4) мотивувальну частину з поси­ланням на обставини, що зумовили розгляд питання на засідан­ні комісії, посиланнями на відповідні положення нормативно-правових актів або постанову виборчої комісії вищого рівня чи рішення суду, якими керувалася комісія при прийнятті поста­нови; 5) резолютивну частину.

Постанову підписує головуючий на засіданні виборчої ко­місії. Зміст та номер постанови мають бути відображені в про­токолі відповідного засідання виборчої комісії.

З питань поточної діяльності комісія може приймати прото­кольні рішення.

Виборча комісія складає акти та протоколи. Акт комісії за­свідчує певний факт або певну подію, виявлені і визнані комі­сією. Протокол комісії встановлює підсумки певних дій, вико­наних комісією.

Акти і протоколи виборчої комісії складаються у випадках, пе­редбачених Законом, за формами, затвердженими Центральною виборчою комісією, та у кількості примірників, встановленій За­коном. Акт або протокол комісії підписують всі присутні на засі­данні членами виборчої комісії, підписи яких скріплюються пе­чаткою виборчої комісії. Перший примірник акта чи протоколу мають право підписати присутні на засіданні кандидати у депута­ти, представники партій (блоків) у Центральній виборчій комісії чи уповноважені особи партій (блоків), офіційні спостерігачі.

Статус члена Центральної виборчої комісії визначається За­коном України «Про Центральну виборчу комісію».




Переглядів: 348

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Форми безпосередньої демократії (прямого народовладдя) 235 | Форми безпосередньої демократії (прямого народовладдя) 237

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.