При обчисленні поправок напрямків діють наступним чином. На кожному і-мупунктіспочатку обчислюють поправку орієнтування напрямків на станції, підставляючи в формулу (2.22) сумарного рівняння поправки в координати .
Отримані з розв’язків нормальних рівнянь (табл. 19)
(2.22)
Після цього всі ці поправки підставляємо в формулу (2.4) і знаходимо значення шуканих поправок напрямків . Результати обчислення поправок контролюємо на станції за формулою .Застосовуючи до нашої мережі поправки орієнтування і поправки напрямків , обчислені вказаним способом за таблицею 19 поправки в кути знаходяться як різниця поправок напрямків (праве відняти ліве). Виправивши виміряні кути за поправками, отримують їх вирівняні значення, а потім виконують кінцеве розв’язання трикутників. (див. в табл. 14). Результати обчислень контролюють за сумою кутів в трикутниках і збіжностей довжин одних і тих же сторін, отриманих з розв’язання різних трикутників.
Кінцеві координати пунктів, що визначаються (див. табл. 16) обчислюємо виправленням їх приблизних значень поправками , отриманими із розв’язання нормальних рівнянь.
Для контролю, координати обчислюють повторно через їх прирости , використовуючи вирівняні кути та довжини сторін трикутників (табл. 24). Збіжність значень однойменних координат, обчислених різними способами, є заключним контролем вирівнюючих обчислень в тріангуляції.