Не забувайте, що файл буфера обміну являється тимчасовим і зберігається тільки в проміжок поточного сеансу роботи системи.
При любому завершені програми (нормальної або пов’язаної з аварійною ситуацією) його зміст пропадає.
В кожний момент часу буфер обміну може тримати тільки одну групу об’єктів. Люба спроба помістити в буфер новий об’єкт приводить до автоматичного відновлення його змісту, тобто видалення об’єктів, які раніш зберігались в ньому і заміни їх на нові.
За допомогою буферу обміну можна обмінюватись інформацією між всіма типами документів КОМПАС-ГРАФІК: кресленнями і фрагментами. Причому любий документ може бути як джерелом, так і приймати інформацію.
Переміщення об’єктів між документами за допомогою буфера обміну виконується за кілька стандартних шагів.
1. Спочатку відкривається документ з якого потрібно перенести об’єкти.
2. В цьому документі виділяємо об’єкти, які необхідно перенести.
3. Виділені об’єкти копіюємо в буфер обміну відносно якої не будь базової точки
4. Відкриваємо документ-приймач в який необхідно вставити об’єкти.
5. Сховані в буфері обміну об’єкти вставляються з буфера в відкритий документ-приймач.
6. Вивантажені з буфера об’єкти фіксуються в потрібній точці документа приймача шляхом завдання нового положення базової точки.
Таким чином маючи робочі креслення деталей можна виконати складальне креслення. Деякі деталі в процесі складання необхідно буде редагувати (повертати, добавляти або видаляти деякі зображення, виконувати симетричні зображення, копіювати та інше). Крім того при складанні двох деталей поверхні однієї деталі будуть закривати поверхні другої. Тому тут теж не обійтись без редагування.
Нижче приведений приклад складання втулки і планки кондукторної.