Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Ілюстрації

Ілюструють дипломні роботи, виходячи з певного загаль­ного задуму, за ретельно продуманим тематичним планом, який допомагає уникнути ілюстрацій випадкових, пов'я­заних із другорядними деталями тексту і запобігти невип­равданим пропускам ілюстрацій до найважливіших тем. Кожна ілюстрація має відповідати тексту, а текст - ілюст­рації. Назви ілюстрацій розміщують після їхніх номерів. При необхідності ілюстрації доповнюють пояснювальними даними (підрисунковий підпис).

Підпис під ілюстрацією звичайно має три основні еле­менти:

найменування графічного сюжету позначається ско­роченим словом «Рис»; порядковий помер ілюстрації, який вказується без знаку номера арабськими цифрами; тематичний заголовок ілюстрації, що містить текст із якомога стислою характеристикою зображеного.

Основними видами ілюстративного матеріалу її дип­ломній роботі є: креслення, технічний рисунок, схема, фотографія, діаграма і графік. Не шфтооформлюнати по­силання па ілюстрації як самостійні фрази, в яких лише повторюється те, що міститься у підписі. У тому місці, де викладається тема, пов'язана з ілюстрацією, і де читачеві треба вказати на неї, розміщують посилання у вигляді ви­разу у круглих дужках «(рис. 3.1)» або звороту типу: «...як це видно з рис. 3.1», або «...як це показано на рис. 3.1».

Якість ілюстрацій повинна забезпечувати їх чітке відтворення (електрографічне копіювання, мікрофільму­вання). Ілюстрації виконують чорнилом, тушшю або пас­тою чорного кольору на білому непрозорому папері. Таблиці

Цифровий матеріал, як правило, повинен оформляти­ся у вигляді таблиць.

Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту. Назву і слово «Таблиця» розміщують в правому верхньому куті з зазначенням її номера. Номер таблиці повинен складати­ся з номера розділуі порядкового номера таблиці, між яки­ми ставиться крапка, наприклад: Таблиця 1.2 (друга таб­лиця першого розділу).

Приклад побудови таблиці Таблиця (номер)

 

головка       Заголовок граф
                      Підзаголовки граф    
 
 
             
             
             
             
  Боковик Графи (колонки)  

 

При переносі частини таблиці на інший аркуш (сто­рінку) слово «таблиця» і її номер вказують один раз спра­ва над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова «Продоаженнятаблиці» і вказують її номер.

За логікою побудови таблиці її логічний суб'єкт, або підмет (позначення тих предметів, які в ній характеризу­ються), розміщують у боковику, головці, чи в них обох, а не у прографці; логічний предмет таблиці, або присудок (тобто дані, якими характеризується присудок) - у про­графці, а не в головці чи боковику. Кожен заголовок над графою стосується всіх даних цієї графи, кожен заголовок рядка в боковику- всіх даних цього рядка. Заголовок кож­ної графи в головці таблиці має бути якомога коротким.

Заголовки граф повинні починатися з великих літер, підзаголовки - з маленьких, якщо вони складають одне речення із заголовком, і з великих, якщо вони є само­стійними. Висота рядків повинна бути не меншою 8 мм. Графу з порядковими номерами рядків до таблиці вклю­чати не треба.

Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті таким чином, щоб її можна було читати без пово­роту переплетеного блоку роботи або з поворотом за годин­никовою стрілкою. Таблицю з великою кількістю рядків можна переносити на інший аркуш. При перенесенні таб­лиці на інший аркуш (сторінку) назву вміщують тільки над її першою частиною. Таблицю з великою кількістю граф можна ділити на частини і розміщувати одну частину над іншою в межах одної сторінки. Якщо рядки або графи таб­лиці виходять за формат сторінки, то в першому випадку в кожній частині таблиці повторюють її заголовок, а в дру­гому випадку - бойовик.

Якщо текст, який повторюється в графі таблиці, скла­дається з одного слова, його можна замінити лапками:якщо з двох або більше слів, то при першому повторенні його замінюють словами «Теж», а далі- лапками. Стави­ти лапки замість цифр, марок, знаків, математичних і хімічних символів, які повторюються, не слід. Якщо циф­рові або інші дані в якому-небудь рядку таблиці не пода­ють, то в ньому ставлять прочерк.

 


Читайте також:

  1. Графічні ілюстрації цифрового матеріалу.
  2. Завдання 4. Записати коментарі до малюнків. Як називаються твори, ілюстрації до яких представлені нижче? Який це жанр?
  3. Зразок оформлення ілюстрації дипломної роботи магістра
  4. Ілюстрації
  5. Ілюстрації
  6. ІЛЮСТРАЦІЇ
  7. Ілюстрації
  8. ІЛЮСТРАЦІЇ
  9. Ілюстрації
  10. Ілюстрації
  11. Ілюстрації




Переглядів: 513

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Етапи роботи над дослідженням та оформленням курсової та дипломної робіт | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.