Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Гетерогенних процесів

Процеси осадження та їх використання в аналітичній хімії. Характеристика осадів. Кристалічні та аморфні осади. Теорії утворення осадів. Фактори, що впливають на утворення осадів: концентрація речовини в розчині, тип речовини, температура, час осадження, кількість осаджувача, рН середовища, процеси комплексоутворення. Регулювання властивостей осадів, дозрівання та старіння осадів. Явище співосадження: оклюзія, ізоморфізм. Вибір умов кількісного осадження. Добуток розчинності, константи рівноваги. Вплив надлишку осаджувача на осадження. Розрахунки розчинності та добутку розчинності осадів. Дробне осадження. Розрахунок умов дробного осадження. Використання утворення осадів в якісному аналізі. Основні типи осадів, які використовуються в аналізі. Методи кількісного аналізу, які базуються на явищах осадження — титрування та гравіметричні. Значення колоїдних розчинів в хімічному аналізі і заходи для попередження колоїдоутворення. Коагуляція та пептизація.

Сорбційні процеси в аналітичній хімії. Адсорбція. Види адсорбції. Йонообмінна та молекулярна адсорбція. Йонообмінна, осадова та адсорбційна хроматографія. Адсорбенти. Йонообмінні смоли. Константа йонообмінної рівноваги. Коефіцієнт селективності. Використання хроматографії для розділення речовин.

Екстракція в аналітичній хімії. Константа та коефіцієнт розподілу. Фактор розділення. Механізм екстракції. Органічні реагенти. Фактори, щонмливають на екстракцію: рН, тип екстрагента, йонна сила, тип стороннього електроліту, комплексоутворення, об'єм фаз, число екстракцій. Процеси нисолювання та всолювання. Розрахунки екстракційних процесів. Використання екстракції в аналізі для розділення речовин. Розподільна хроматографія. Величина Кг- Види розподільної хроматографії. Використання розподільної хроматографії для розділення речовин. Екстракційні методи аналізу. Використання екстракції речовин, комплексів, йонних асоціатів в якісному та кількісному аналізі. Концентрування речовин методом екстракції.

Математична оцінка правильності та відтворюваності




Переглядів: 696

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Сполуки та органічні реагенти в аналітичній хімії | Результатів аналізу

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.102 сек.