Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Оптичні методи аналізу

Теорія оптичних методів аналізу. Залежність забарвлення речовин від їх будови. Хромофорні та ауксохромні групи. Оптичні спектри речовин. Закон Бугера та його використання для цілей аналізу. Класифікація оптичних методів аналізу. Методи, що базуються на вимірюванні оптичних властивостей речовин. Абсорбційні методи аналізу. Колориметрія. Фотоколориметрія. Спектрофотометрія в ультрафіолетовій, видимій та інфрачервоній ділянці спектру. Диференціальні оптичні методи аналізу. Фотометричне та спектрофотометричне титрування. Методи, що базуються на розсіюванні світла. Нефелометрія. Турбідіметрія. Способи розрахунків у оптичних методах аналізу. Застосування оптичних методів в аналізі неорганічних та органічних сполук. Практичні роботи. Визначення міді, заліза, похідних n-амінобензойної кислоти за допомогою оптичних методів аналізу.

Рефрактометричний метод аналізу. Суть методу. Способи визначення концентрацій речовин, можливості методу, застосування в аналізі.

Поляриметричний метод аналізу. Суть методу. Способи визначення концентрацій оптично-активних сполук, можливості методу, застосування в аналізі.

Хроматографічні методи кількісного аналізу

Йонообмінна хроматографія. Теоретичні основи. Йонообмінні смоли. Використання йонообмінної хроматографії в аналізі.

Кількісна паперова, тонкошарова та колонкова хроматографія. Газова, хроматографія. Теоретичні основи. Апаратура. Використання в аналізі. Практичні роботи. Визначення компонентів суміші спиртів методом газорідинної хроматографії.

Високоефективна рідинна хроматографія. Особливості апаратурного оформлення та детектування. Можливості методу. Застосування в аналізі.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Методи осадового титрування (осадження) | Електрохімічні методи аналізу

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.