Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Методи осадового титрування (осадження)

Теорія методів. Криві титрування. Способи визначення точки еквівалентності. Індикатори та їх вибір. Стандарти і титранти. Аргентометричне, роданометричне, меркурометричне титрування. Застосування методів осадового титрування в аналізі неорганічних та органічних речовин. Практичні роботи. Визначення галогенідів, роданідів, солей срібла.

Методи комплексометричного титрування

Теорія методів. Комплексони. Криві титрування. Способи точки еквівалентності. Метал—індикатори та їх вибір. Стандарти і титрвНтИ Використання комплексонометричного титрування в аналізі хімічних речоиин І фармацевтичних препаратів. Практичні роботи. Визначення солей кальцію, магнію, цинку, твердості води.

Гравіметричні (вагові) методи аналізу

Теоретичні основи гравіметричного аналізу. Класифікація гравіметричних методів аналізу: осадження, відгонки, виділення. Гравіметричний та електрогравіметричний аналізи. Процеси осадження. Вимоги до осадів. Умови утворення кристалічних та аморфних осадів. Осаджувана та вагова форми. Розрахунок наважки. Вибір та розрахунок кількості осаджувача. Розрахунок кількості промивань осадів. Зміна складу осаду при висушуванні та прожарюванні. Основні реакції гравіметричного аналізу. Розрахунки результатів аналізу. Аналітичні фактори. Похибки гравіметричного аналізу.

Техніка роботи в гравіметричному аналізі. Апаратура і посуд. Основні операції: осаджування, фільтрування, поглинання, промивання, висушування, прожарювання, зважування. Використання гравіметричних методів в аналізі органічних та неорганічних сполук. Практична робота. Визначення сульфатів, заліза, зольності та вологості.

V. ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МЕТОДИ КІЛЬКІСНОГО АНАЛІЗУ

Інструментальні методи та їх класифікація. Використання залежності властивостей речовин від їхнього складу для прямого кількісного визначення інструментальними методами. Використання інструментальних методів для визначення точки еквівалентності в титриметричному аналізі. Чутливість і точність інструментальних методів аналізу.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Оформлення результатів аналізу. Титриметричний (об'ємний) аналіз. | Оптичні методи аналізу

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.