Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Оформлення результатів аналізу. Титриметричний (об'ємний) аналіз.

Теоретичні основи титриметричного аналізу. Класифікація методів титриметричного аналізу. Хімічні реакції, що використовуються в титриметричному аналізі. Техніка титрування. Криві титрування. Види титрування: пряме, зворотне, титрування заміщення. Точка еквівалентності, способи її визначення. Індикатори. Класифікація індикаторів. Інтервал переходу та показник титрування індикатора. Види похибок в титриметричному аналізі. Приготування титрантів (титрованих розчинів) і способи представлення їх концентрації. Титр, титр за досліджуваною речовиною, коефіцієнт поправки. Стандарти та вимоги до них. Фіксанали. Особливості розрахунків в титриметричному аналізі.

Методи кислотно-основного титрування (нейтралізації)

Теорія методу. Ацидиметричне та алкаліметричне титрування. Криві титрування, індикація точки еквівалентності. Кислотно-основні індикатори та їх вибір. Похибки кислотно-основного титрування. Стандарти та титранти. Титрування сильних кислот та основ, кислих та основних солей, середніх солей слабких кислот та основ, сумішей кислот і основ. Титрування в неводних середовищах. Стандарти і титранти неводного титрування. Використання методів кислотно-основного титрування у водних та неводних середовищах в хімічному аналізі. Аналіз органічних сполук методом кислотно—основного титрування. Практичні роботи. Визначення сильних кислот та слабких кислот, гідроксидів лужних металів, солей амонію, карбонатів та гідрокарбонатів.

Методи окисно-відновного титрування (окислення-відновлення)

Теорія методів. Класифікація методів. Криві титрування. Способи визначення точки еквівалентності. Редокс-індикатори. Стандарти і титранти. Перманганатометричне, йодометричне, броматометричне, цериметричне, хроматометричне, нітритометричне титрування. Використання методів окислювально-відновного титрування в хімічному аналізі. Аналіз органічних сполук методом окислювально-відновного титрування. Практичні роботи. Визначення пероксиду водню, оксалатної кислоти, формальдегіду, йоду, саліцилової кислоти.




Переглядів: 576

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Якісний аналіз катіонів та аніонів | Методи осадового титрування (осадження)

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.