Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Якісний аналіз катіонів та аніонів

Групові та загальні реагенти, які використовуються в аналізі катіонів: основи, кислоти карбонати, фосфати, сульфати, оксалати, сульфіди, 8-оксихінолін, α-нітрозо-β-нафтол, дитизон та ін. Практичні роботи. Індивідуальні реакції катіонів s-, р- та d-елементів: літію, натрію, калію, срібла, ртуті (І), свинцю, барію, стронцію, кальцію, магнію, алюмінію, олова, цинку, хрому, миш'яку, вісмуту, сурми, заліза, марганцю, ртуті (II), кобальту, нікелю, міді, кадмію.

Групові реагенти на аніони: солі срібла, барію, свинцю, кальцію, ртуті, стронцію та ін. Практичні роботи. Індивідуальні реакції аніонів: хлорид-, бромід-, йодид-, бромат-, фторид-, йодат-, ціанід-, роданід-, сульфід-, сульфат-, тіосульфат-, сульфіт-, фосфат-, борат-, карбонат-, нітрит-, нітрат-, ацетат-, хромат-, дихромат-, оксалат-, саліцилат- йонів.

Аналіз сумішей катіонів та аніонів. Попереднє дослідження проби. Підготовка проби до аналізу. Систематичний хід аналізу сумішей катіонів за кислотно-основною, сульфідною та фосфатною класифікацією.

Дробний аналіз сумішей катіонів. Систематичний хід аналізу суміші аніонів. Дробний аналіз суміші аніонів. Хроматографічні методи аналізу сумішей. Тонкошарова, осадова, колонкова хроматографія. Екстракційні методи розділення катіонів.

Практичні роботи. Аналіз сумішей катіонів за кислотно-основною класифікацією. Аналіз суміші аніонів. Аналіз сумішей солей екстракційними та хроматографічними методами.

IV. КІЛЬКІСНИЙ АНАЛІЗ

Завдання кількісного аналізу та його значення в підвищенні якості продукції та медикаментів. Розвиток такласифікація методів кількісного аналізу. Розрахунки в кількісному аналізі. Апаратура та посуд кількісного аналізу. Аналітичні ваги. Калібрування посуду та правила роботи з ним. Техніка роботи в кількісному аналізі: зважування, розчинення, осадження, фільтрування, промивання, висушування, прожарювання. Реагенти для кількісного аналізу та вимоги до них.

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Результатів аналізу | Оформлення результатів аналізу. Титриметричний (об'ємний) аналіз.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.