Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Якщо ви вже займаєтеся аеробікою і ритмічною гімнастикою це вже добре. Але ще краще, якщо ви дотримуєте якоїсь системи, тобто сполучите харчування і тренувань. Тільки тоді ви чітко можете стежити за процесом схуднення. А коли ви будите стежити за цим процесом, вам відразу ж стане ясно, який результат у вас може вийти і ви, можете бути упевнені в 100% успіху. Любий вид фізичної діяльності зобов'язує звернути особливу увагу на правильне харчування.

Якщо ж ви тренуєтеся від випадку до випадку, нерегулярно і з великими перервами, не дотримуєте раціону і режиму харчування, то результати можуть бути невеликими, чи непередбаченими. Харчування повинне бути збалансованим. Необхідно забезпечити організм тою кількістю їжі, що відповідає його енергетичним витратам. Перевищення рівня надходження енергії в організм приводить до надлишкової маси, викликає негативні явища в організмі: серцево-судинні захворювання, порушення обміну речовин і т.д.

Щоб зменшити свою вагу, необхідно інтенсивно займатися аеробікою: вправи виконувати у швидкому темпі, збільшуючи їхню кількість і повторення, чергувати зі швидкою ходьбою, стрибками, бігом. Важливо сполучити заняття аеробікою з обмеженнями в харчуванні. Ученими вже давно встановлено, що 5-4-разове харчування має ряд переваг у порівнянні з 2-3-разовим. Контроль зручніше за все здійснювати по вазі тіла й обсягу талії. Не засмучуйтеся, якщо, уставши на ваги, ви знайдете, що схудли незначно. Зате ви помітно підтяглися, талія явно стала тонкіше, стегна вуже. У чому отут справа? Виявляється, заняття аеробікою приводять до змін у співвідношенні жирової і м'язової тканини при одночасному збільшенні м'язової тканини. Існує незаперечний закон: щоб уникнути збільшення ваги, потрібно знизити калорійність їжі й одночасно збільшити енерговитрати. Нехай вас не дивує, що при заняттях аеробікою вагу не удається швидко скинути. Від занять спостерігається ріст м'язової тканини. А м'язова тканина, у свою чергу, важить більше жировий. От чому у вас покращилася фігура.

У харчуванні корисно використовувати різноманітну їжу, що містить багато вітамінів і мінеральних речовин. Овочі, фрукти, гречана крупа, бринза, чорний хліб, мед, чорна смородина, шипшина це те, що вам необхідно. Не їжте багато солодкого, борошняного, жирного м'яса. І якщо ви до занять аеробікою додасте хоча б пари раз у тиждень біг вранці чи плавання, то ви будете завжди у відмінній формі.

Заняття аеробікою бажано проводити через 1-1,5 години після їжі. Наступний прийом їжі повинний бути мінімум через 1-1,5 години.

Однак не варто засмучуватися в тім, що не удається швидко скинути зайву вагу. По-перше, після декількох занять рано говорити про результати, результат з'явиться тільки через 3-4 місяця, так що запасіться терпінням. По-друге, як тільки ви приступили до тренувань, будь-яка удавана вам дріб'язок стає важливої, починаючи з режиму і раціону харчування і закінчуючи правильно підібраним тренінгом. Також немаловажна ваша генетика й особливості організму.




Переглядів: 330

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
САМОКОНТРОЛЬ ПРИ ЗАНЯТТЯХ РИТМІЧНОЮ ГІМНАСТИКОЮ | Питний режим під час тренувань.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.