Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Питний режим під час тренувань.

Не можна обмежувати споживання води. На думку багатьох фахівців, уже через 1-1,5 години інтенсивних занять ви можете пити воду, соки у тому кількості, у якому відчуваєте потребу. Учені не рекомендують скидати вагу за рахунок обмеження в споживанні рідини: це може привести до необоротних процесів в організмі, до виникнення ряду серйозних захворювань.

Однак Н. Кім вважає, що питво під час тренування відшкодовує втрату рідини і попередить зневоднювання. Пити краще часто і невеликими порціями. Бажано випивати 150-250м/л води кожні 10-15 хвилин. Необхідно підкреслити, що під час тренувань підсилюється виділення тепла організмом, піт сприяє охолодженню і тим самим обгороджує нас від перегріву. Утрата рідини під час тренувань може бути дуже значної (1-2 літра), виникає небезпека зневоднювання. Температура тіла при цьому підвищується, тренування відбуваються з гіршими результатами, настає перегрів. Подальша втрата рідини викликає нудоту, запаморочення, блювоту і зрештою тепловий удар.

З медичної точки зору втрата вже 1% води, (тобто відхилення від балансу рідини) вважається ознакою зневоднення; втрата 7% від загальної кількості рідини в організмі - катастрофа!

Для того, щоб цього не відбулося, то ви повинні забезпечити наявність достатньої кількості води в тканинах організму. Випивайте 200-250м/л. рідини за 15-20 хвилин до початку тренувань. Після тренування важливо якомога швидше заповнити загублену рідину. Якщо ви до і після тренування зважитеся, то вам стане ясно скільки води з вас пішло, 1кг ваги = 1 літру води.

Дуже часто під час шейпінгу (по системі шейпінгу забороняють пити під час тренувань), багато хто ти що займаються випробують недостачу енергії, запаморочення й ін. Це є ознакою теплового удару, що починається. Для того, щоб цього не відбувалося, ви повинні не тільки сліпо випливати вказівкам кваліфікованого тренера, але і "слухати" свій організм, не допускаючи знущання над ним.

Приступаючи до занять ритмічною гімнастикою, ви повинні пам'ятати, що фізичні навантаження не сумісні зі шкідливими звичками. Паління, вживання алкогольних напоїв згубно впливають на здоров'я, знижують працездатність.

Підводячи підсумок усьому вищесказаний, можна зробити висновок, що потрібно почати тренуватися, дотримуючи правильного харчування, і не чекати швидких результатів, чітко результат з'явиться тільки через 3-4 місяця регулярних тренувань.




Переглядів: 372

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ | КІЛЬКА РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ПОЧИНАЮЧИХ ЗАЙМАТИСЯ АЭРОБІКОЮ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.