Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



КІЛЬКА РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ПОЧИНАЮЧИХ ЗАЙМАТИСЯ АЭРОБІКОЮ

1. Займайтеся аеробікою не менш ніж тричі в тиждень по 20-30 хвилин. Темп занять повинний бути таким, щоб ви могли розмовляти. Це дозволить тримати частоту серцебиття на рівні 60-80 відсотків від максимуму - цілком достатньо для того, щоб спалювати від 1500 до 2000 калорій у тиждень.

2. Постарайтеся збільшувати тривалість і частоту занять аеробікою, згодом довівши їх до 45 хвилин чотири-п'ять разів на тиждень.

3. Постарайтеся вибрати для себе постійний час тренувань. Заняття ранком дають відмінний заряд бадьорості. Заняття ввечері можуть допомогти розслабитися, зняти навантаження і напругу робочого дня, змусять не переїдати за обідом. Тренування опівдні зарядить вас енергією на весь наступний день. Вибирайте той час, що вам зручніше за все, і строго дотримуйте його. Звичка - половина перемоги.

4. Не пропускайте тренування.

5. Відключите телефон, перед тим як почати заняття.

6. Починайте вправи в повільному темпі і не закінчуйте їх занадто різко.

7. Перевірте пульс безпосередньо після розминки і після пікового навантаження.

8. Якщо у вас зайва вага, і ви хочете схуднути, тоді вам належить займатися перед обідом чи вечерею. Активні вправи знижують апетит. Але пам’ятайте, якщо ви недовантажилися, не до тренувалися, те навпаки, тільки підвищите свій апетит. Якщо під час занять ви не пропотіли, знайте, що від таких занять ви не схуднете. Тільки після того, як під час занять почалося потовиділення, ви почнете худнути. Можна надягти додатковий тренувальний костюм для того, щоб краще пропотіти.

9. Не забувайте головне правило - кращих результатів домагається не той, хто тренується більше всіх, а той, хто дозує свої навантаження під час тренування у відповідності зі своїми можливостями.

Багато хто починають займатися аеробікою, бажають придбати струнку фігуру, гарну поставу, добірність рухів. Але незабаром, не бачачи істотних результатів, кидають заняття. Варто пам'ятати, що помітних результатів не досягти миттєво, без праці. Усе залежить від підбора вправ, правильності їхнього виконання, дозування, і звичайно систематичності занять і вашої завзятості.

Гарна фізична форма, стрункість, краса, пластика досягаються не без праці. Для успіху потрібні зусилля і час. Ви зможете домогтися результатів, тільки якщо вкладете в заняття частку свого серця. Можливо вже через кілька днів ви станете стрункіше і будете краще себе почувати, але глибокий, що торкається весь організм і тривалий у часі ефект від занять прийде лише тоді, коли ви будете постійно напружено займатися.




Переглядів: 319

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Питний режим під час тренувань. | Для тих, хто носить взуття на високому каблуці

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.