Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Кондуктометричні сигналізатори.

Кондуктометричні сигналізатори.

Принцип дії кондуктометричних сигналізаторів заснований на замиканні електричного кола джерела живлення через контрольоване середовище, яке являє собою ділянку електричного кола, що володіє певним опором (розчини кислот і лугів). Практично сигналізатори рівня можуть бути застосовані для середовищ із провідністю 2* 10-4 см і вище. Прилад являє собою електромагнітне реле, що включається в ланцюг, що утвориться між електродом і контрольованим матеріалом. Схеми включення релейного сигналізатора рівня можуть бути різні залежно від типу об'єкта й числа контрольованих рівнів.

Якщо рівень рідини досягає електроду Е, коло між електродом та корпусом резервуара замикається.

Електроконтактні сигналізатори рівня широко застосовують для сигналізації та підтримування в заданих межах рівня води в теплових апаратах підприємств харчування (харчоварильних котлах, кип'ятильниках). Електростатичний сигналізатор простий, має високу точність контролю заданих положень рівня, проте наявність безпосереднього електричного контакту з середовищем, що контролюється, призводить до корозії та забруднення електродів, що знижує надійність роботи приладу.

У промисловості використовуються датчики реле типів 7В-1, БК.С-2, ДРС, СУ-102, ЭРСУ-3, ЭМСУР-2002.

 

Схеми включення омічного релейного сигналізатора рівня: а - для контролю одного рівня, б - для контролю двох рівнів, в- для контролю двох рівнів і ємності з ізоляційного матеріалу , г- для контролю трьох рівнів, в - рівень , э - електрод , р - реле, т - трансформатор.

 

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Поплавкові рівнеміри. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.