Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Задача 48

Визначити, на скільки відсотків повинна зрости продуктивність праці, щоб за рахунок ЇЇ росту було забезпечено 50% приросту обсягу продукції. На найближчі два роки бізнес-планом підприємства передбачено збільшити обсяг виробництва на 25%.

Задача 49

Середньооблікова чисельність промислово-вироб­ничого персоналу на підприємстві у звітному році склала 315 осіб, випуск товарної продукції – 3 222 тис. грн. У розрахунковому році обсяг товарної продукції має становити 3 350 тис. грн, а продуктив­ність праці підвищиться на 5 %. Визначте рівень продуктивності праці у звітному та розрахунковому роках і чисельність промислово-виробничого персоналу в розрахунковому році.

 

Задача 50

Виробнича програма підприємства за плановий період визначена на суму 3 240 тис. грн, що на 15 % більше, ніж у базовому періоді. Виробіток на одного працюючого у базовому періо­ді становив 72 190 грн. За рахунок кращої організації виробництва чисельність промислово-виробничого персоналу зменшиться у плано­вому періоді на 69 осіб. Визначте відсоток зростання продуктивності праці на підприємстві та чисельність працюючих за плановий період.

 

Задача 51

Обсяг випуску валової продукції у незмінних цінах протягом базового періоду становив 150 млн грн, середньооблі­кова чисельність промислово-виробничого персоналу – 15,4 тис. осіб. У плановому періоді передбачено випустити валової продукції на суму 165 млн грн, а фактично вироблено 171,3 млн грн. При цьому середньооблікова чисельність промислово-виробничого персоналу становила 15,1 тис. осіб замість 15,3 тис. осіб за планом. Проана­лізуйте виконання плану продуктивності праці підприємства.

 

Задача 52

За звітний період обсяг валової продукції склав 2 900 тис. грн, чисельність працівників – 45 осіб. Плановий обсяг валової продукції на наступний рік збільшиться на 9 %, продуктив­ність праці – на 4,5 %. Визначте обсяг валової продукції, продуктив­ність праці, чисельність працівників підприємства у плановому періоді.

 

Задача53

Заходи щодо поліпшення організації праці сприяли скороченню чисельності на 12 осіб. Плановий обсяг продукції складає 12300 тис. грн. Продуктивність праці за звітними даними - 32 тис. грн. Розрахувати чисельність робітників у плановому році та підвищення продуктивності праці.

 

Задача54

В результаті проведення оргтехзаходів чисельність робітників підприємства скоротилася на 12 осіб. Чисельність працівників за звітними даними склала 297 осіб. Розрахувати підвищення продуктивності праці після впровадження заходів.

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Задача 40 | Задача 55

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.