Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Організація первинної акушерсько-гінекологічної допомоги сімейним лікарем

Надання первинної акушерсько-гінекологічної медичної допомоги міському населенню здійснюється безпосередньо жіночою консультацією, яка працює за територіальним принципом, а невідкладна допомога забезпечується гінекологічними та пологовими відділеннями міської лікарні. Це необхідно враховувати при плануванні передачі обсягів медичної допомоги ЛЗП/СЛ.

В місті жіночі консультації намагаються зберегти за собою надання допомоги жінкам в обсязі першого рівня (динамічне спостереження фізіологічного перебігу вагітності, профілактичні гінекологічні огляди, раннє виявлення патології, направлення в жіночі консультації, акушерсько-гінекологічні стаціонари, консультування з планування сім’ї та профілактичні аборти).

Самостійне ведення вагітності та гінекологічних хворих, використання стаціонарозамінних технологій можливе на заключних етапах розвитку ЗЛП/СМ. В цьому випадку на оснащенні кабінету ЛЗП/СМ повинен знаходитися кольпоскоп, апарат для ультразвукового дослідження, а сімейні лікарі володіти навиками користування ними.

Організація педіатричної допомоги сімейним лікарем

Перехід на сімейний принцип обслуговування передбачає також передачу частини функції педіатричної допомоги від лікаря-педіатра до ЛЗП/СМ. В місті ця допомога здійснюється силами групової практики, яка має три види:

· групова практика здійснюється з окремим прийомом дітей та дорослих. Організовується у міських відділеннях ЗЛП/СМ на перших етапах реформи. Відділенням мають 2–3 ЛЗП/СМ та 1 лікаря-педіатра. Їх спільна робота забезпечує ефективний обмін інформацією, взаємодію, виключає дублювання в наданні медичної допомоги. На цьому етапі проводиться реструктуризація дільничної служби та суміщення терапевтичної і педіатричної дільниці. ЛЗП/СМ бере участь у профілактичних оглядах дітей та надає спеціалізовані види допомоги;

· групова практика ЛЗП/СМ зі змішаним прийом дітей та дорослих. Особливістю цієї практики є те, що прикріплення населення до ЛЗП/СЛ здійснюється незалежно від віку, з формуванням змішаної дільниці. При цьому зберігається можливість консультування ЛЗП/СМ у лікаря-педіатра;

· групова практика сімейних лікарів. Обслуговування хворих здійснюється за сімейним принципом. ЛЗП/СМ надають педіатричну допомогу в повному обсязі та консультуються тільки з педіатрами-спеціалістами.

 

Особливості охоплення дитячого населення первиною медичною




Переглядів: 369

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Організація надання ПМД міському населенню сімейним лікарем | Допомогою на засадах загальної практики-сімейної медицини

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.