Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

 

Курсова робота спеціаліста й магістра має бути написана українською мовою, старанно відредагована й вичитана.

Курсова робота має бути написана В РУКОПИСНОМУ варіанті чітко й акуратно синім, чорним або фіолетовим чорнилом на аркуші стандартного формату А4 (297 × 210 мм), залишаючи поля таких розмірів: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – 20 мм.

Обсяг курсової роботи визначається у кожному ВНЗ та з кожного предмету окремо, але зазвичай він становить 25-40 сторінок.

Розділи і підрозділи прийнято нумерувати арабськими цифрами (в окремих ВНЗ розділи прийнято нумерувати латинськими цифрами). Підрозділи нумерують окремо в кожному розділі. Позначення розділів й підрозділів та їх порядкові номери пишуть в одному рядку із заголовком, причому при вирівнюванні по центру в кінці крапка не ставиться.

Усі сторінки роботи нумеруються від титульної до останньої без пропусків або літерних додатків. Першою сторінкою вважається титульний аркуш, на ній цифра 1 не ставиться, другою вважається сторінка, що містить “Зміст”, на ній цифра 2 не ставиться, на наступній сторінці проставляється цифра 3 і далі згідно з порядком.

Курсова робота починається з титульного аркушу. На ньому вказуються міністерство, назва вищого навчального закладу, в якому виконувалася курсова робота, назва кафедри, на якій вона виконувалась, повна назва теми роботи, прізвище, ім’я, по батькові студента-дипломника, курс, група, факультет, де він навчається, прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь і вчене звання наукового керівника, рік і місце виконання роботи (Додаток 2).

На наступній сторінці розміщується зміст із позначенням сторінок, на яких кожний з елементів плану викладений у роботі. Всі розділи і підрозділи, що є у плані, мають бути виділені в тексті заголовками та підзаголовками.

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ващенко Г. Виховний ідеал. Підручник для педагогів, виховників, молоді і батьків. – Том 1 (Третє видання). – Полтава: Полтавський вісник, 1994. – 191 с. | ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.