МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ПІДГОТОВці ДО СЕМІНАРСЬКИХ ТА ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ, ВКЛЮЧАЮЧИ САМОСТІЙНУ РОБОТУ
Семінарське заняття – форма навчального заняття, спрямована на закріплення студентами теоретичних знань отриманих на лекціях, та під час самостійного вивчення матеріалу дисципліни.
Практичне заняття - форма навчального заняття, спрямованого на формування вмінь та навичок виконання певних видів роботи, зокрема опанування методикою вивчення та характеристики рекреаційних районів світу.
За кожною темою дисципліни проводяться семінарські або практичні заняття (табл. 5.1), на яких організовується обговорення зі студентами питань з тем, визначених робочою навчальною програмою, формуються вміння та навички застосування окремих положень навчальної дисципліни шляхом індивідуального та групового виконання відповідно сформованих завдань.
Проведення практичних і семінарських занять базується на попередньо підготовленому матеріалі – самостійна робота студента.
Оцінки, отримані студентом під час практичних і семінарських занять враховуються при виставленні поточної оцінки за змістовними модулями з навчальної дисципліни „Туристські ресурси України”.
Семінарське заняття по темі 1 «Коротка історія формування території України».
Самостійна робота студента полягає у підготовці відповідей на семінарському занятті за такими питаннями:
1. Територія Україна за часів Київської Русі.
2. Україна у період феодальної роздробленості.
3. Розподіл України між Польщею, Австро-Угорщиною та Російською Імперією.
4. Територія України за часів Першої світової війни.
5. Україна у складі СРСР та після Другої світової війни.