Тема 5. Предметно-кількісний облік лікарських засобів в аптеках
5.1 Охарактеризувати лікарські засоби, які знаходяться на предметно- кількісному обліку в аптеках.
5.2 Описати загальний порядок ведення предметно-кількісного обліку в аптеках.
5.3 Охарактеризувати завдання та функції Державної служби України з контролю за наркотиками.
5.4 Описати діяльність Державної служби України з контролю за наркотиками відповідно до покладених на неї завдань згідно нормативно-правового документи. Вказати номер та назву даного документу.
5.5 Описати основні законодавчі та інші нормативно-правові документи, які регулюють діяльність у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прек урсорів списку №1.
5.6 Дати характеристику поняттю про наркотичні та психотронні речовини тапрекурсори.
5.7 Дати визначення термінів:
- перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів -
- наркотичні лікарські засоби
- психотропні речовини -
- препарат -
- прекурсори -
- аналоги наркотичних засобів і психотропних речовин –
5.8 Вказати загальний порядок здійснення діяльності, пов’язаний з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а також речовин, включених до таблиці І Переліку.
5.9 Особливості ліцензування суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть діяльність, пов’язану з обігом наркотичних лікарських засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
5.10 Прекурсори. Загальне поняття про речовини, їх класифікація.
5.11 Описати умови зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів списку № 1 в аптечних закладах. Які категорії медичних працівників мають право виписувати рецепти на ці речовини для амбулаторних хворих?
5.12 Написати особливості оформлення рецептурного бланку Ф-3 і вказати його призначення. Скільки ЛЗ можна виписувати на ньому?
5.13 Які наркотичні і прирівняні до них речовини, психотропні засоби (транквілізатори), прекурсори, і в якому випадку можуть бути виписані на рецептурному бланку Ф-1? Назвати нормативно-правовий документ, який це регламентує.
5.14 Особливості замовлення наркотичних і психотропних речовин та прекурсорів списку № 1 для потреб лікувально-профілактичних закладів.
5.15 Описати правила придбання психотропних речовин, наркотичних лікарських засобів, прекурсорів №1 таблиці IV переліку в державних та комунальних аптечних закладах. Який документ це регламентує?
5.16 Описати правила придбання спеціальних рецептурних бланків Ф-3 в державних та комунальних аптечних закладах. Дати повну назву документу, номер та дату.
5.17 Описати правила приймання психотропних речовий, наркотичних лікарських засобів, прекурсорів №1 та спеціальних рецептурних бланків Ф-3 в державних та комунальних аптечних закладах.
5.18 Описати правила зберігання психотропних речовин, наркотичних лікарських засобів, прекурсорів №1 таблиці IV переліку та спеціальних рецептурних бланків Ф-3 в державних та комунальних аптечних закладах. Дати повну назву документу, номер та дату.
5.19 Описати правила відпуску психотропних речовин, наркотичних лікарських засобів, прекурсорів №1 таблиці IV переліку та спеціальних рецептурних бланків Ф-3 в державних та комунальних аптечних закладах. Дати повну назву докуменіу, номер та дату.
5.20 Описати правила обліку психотропних речовин, наркотичних лікарських засобів, прекурсорів №1 таблиці IV переліку та спеціальних рецептурних бланків Ф-3 в державних та комунальних аптечних закладах. Дати повну назву документу, номер та дату.
5.21 Вказати, яким чином здійснюється контроль за обігом наркотичних (психотропних) ЛЗ? В якому нормативно-правовому документі це відображено? Вказати повну назву, номер та дату документу.
5.22 Описати правила виписування та відпуск наркотичних (психотропних) ЛЗ. Вказати норми відпуску даних ЛЗ. В якому нормативно-правовому документі це вказано? Дати повну назву, дату та номер документу.
5.23 Описати особливості виписування та відпуску отруйних і сильнодіючих засобів, які підлягають предметно-кількісному обліку. Які ЛЗ до них відносяться? Вказати нормативно-правове джерело.
5.24 Вказати правила виписування та відпуску ЛЗ, що підлягають предметно- кількісному обліку, для категорії хворих, що отримують ЛЗ безоплатно або на пільгових умовах.
5.25 Описати правила виготовлення та оформлення в аптеках екстемпорально виготовлених лікарських засобів, що містять наркотичні речовини.
5.26 Описати правила виписування рецептів на наркотичні (психотропні) ЛЗ та прекурсори в чистому вигляді, в суміші з індиферентними речовинами та в суміші з іншими ЛЗ.
5.27 Вказати правила виготовлення та оформлення екстемпоральних ЛЗ, що містять наркотичні (психотропні) речовини та прекурсори, в умовах аптеки. Який документ регламентує дані правила?
5.28 Описати порядок діяльності, пов’язаної з використанням і знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, а також рецептурних бланків Ф-3.
5.29 Який граничний запас Ф-1 і Ф-3 дозволений для поточних потреб лікувально-профілактичного закладу? Яка відмінність у зберіганні Ф-1 і Ф-3? Як ведеться облік Ф-3 в ЛПЗ?
5.30 Які наркотичні і прирівняні до них речовини, психотропні засоби (транквілізатори), прекурсори, і в якому випадку можуть бути виписані на рецептурному бланку Ф-1? Назвати нормативно-правове джерело, вказати необхідні реквізити таких рецептурних бланків.
5.31 Як необхідно оформити рецепт на ЛЗ, що містять наркотичні і прирівняні до них речовини, психотропні засоби (транквілізатори), прекурсори, виписані на рецептурному бланку Ф-3, якщо хворий має право на безкоштовний або пільговий (50%) відпуск ліків?
5.32 Написати граничні норми відпуску на один рецепт наркотичних і психотропних речовин у складі комбінованого ЛЗ (кодеїну, декстропропоксифену, фенобарбіталу, ефедрину г/хл, псевдоефедрину, фенілпропаноламіну, ерготаміну, ергометрину). В яких випадках можливе перевищення норм одноразового відпуску?
5.33 Написати умови зберігання ЛЗ, які знаходяться на предметно- кількісному обліку, в аптечних закладах.
5.34 Порядок утилізації неякісних ЛЗ, до складу яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори.
5.35 Порядок допуску осіб державних контролюючих органів у місця зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
5.36 Методи знищення неякісних ЛЗ, до складу яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори.
5.37 Порядок знищення наркотичних засобів, психотронних речовин і прекурсорів.
5.38 Порядок проведення інветаризації наркотичних засобів, психотропних речовині і прекурсорів. Назва документу.
5.39 Порядок термінового повідомлення про розкрадання, пограбування чи крадіжку наркотичних (психотропних) ЛЗ, спеціальних рецептурних бланків форми Ф-3. Назва документу.
5.40 Відповідальність за правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.
Тема 6. Організація роботи спеціалізованих аптек. Облік лабораторних та фасувальних робіт. Організація внутрішньоаптечного контролю якості
лікарських засобів
6.1. Види спеціалізації аптек. Характеристика аптек, що здійснюють медикаментозне забезпечення ЛПЗ.
6.2. Обов’язки фармацевта ЛПЗ і клінічного провізора.
6.3. Порядок виписування ЛЗ і ВМП для ЛПЗ.
6.4. Характеристика виробничого процесу серійного виготовлення розчинів для ін’єкцій.
6.5. Дати визначення поняттям згідно чинного нормативно-правового документу, вказати його назву, номер та дату:
· асистентська;
· асептичний блок;
· виготовлення ЛЗ;
· виробництво ЛЗ в умовах аптеки;
· внутрішньоаптечна заготовка;
· концентровані розчини (концентрати);
· лікарська форма;
· напівфабрикати;
· серія лікарського засобу;
· технологічна інструкція;
· уповноважена особа.
6.6. Навести загальні положення правил виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки згідно чинного нормативно-правового акту.
6.7. Описати загальні вимоги до виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки.
6.8. Охарактеризувати систему державного контролю якості ЛЗ в Україні.
6.9. Яка організація упевноважена здійснювати контроль за дотриманням аптекоюправил і норм внутрішньоаптечного контролю якості ЛЗ? Навести основні її функції з посиланням на нормативно-правове джерело.
6.10. Як здійснюється і хто відповідає за організацію контролю якості ліків аптеках?
6.11. Назвати терміни зберігання різних лікарських форм, виготовлених в аптеках.
6.12. Назвати види внутрішньоаптечного контролю якості лікарських засобів. Охарактеризуйте кожен.
6.13. Які лікарські форми аптечного виготовлення підлягають якісному та повному хімічному контролю? Описати відповідне нормативно-правове джерело.
6.14. Який порядок вилучення ліків на аналіз в контрольно-аналітичну лабораторію? Описати функції, підпорядкування контрольно-аналітичних лабораторій.
6.15. Як організовується бактеріологічний контроль якості ЛЗ? Описати функції, структуру, підпорядкування баклабораторій в Україні.
6.16. Де реєструються результати внутрішньоаптечного контролю якості ліків в умовах аптеки? Назвіть вказані журнали. Який термін їх зберігання в аптеці після останнього запису?
6.17. Правила оформлення лабораторно-фасувальних робіт. Методика таксування серійно виготовлених ЛФ у лікарняних та між лікарняних аптеках.
6.18. Який нормативно-правовий акт регламентує вимоги санітарного режиму
до виготовлення ліків в асептичних умовах? Описати дані вимоги.
6.19. Поняття про якість ЛЗ. Гарантування і оцінка якості.
6.20. Організація контролю якості ЛЗ в аптеках. Вказати складові внутрішньо аптечного контролю якості ліків. Вказати відповідний нормативно-правовий документ.
6.21. Охарактеризувати запобіжні заходи, що сприяють збереженню і підвищенню якості ЛЗ.
6.22. Описати правила миття аптечного посуду та перевірки його чистоти згідно чинного нормативно-правового документу.
6.23. Описати порядок обробки гумових пробок згідно чинного нормативно- правового документу. Які марки гумової суміші використовуються при виготовленні пробок?
6.24. Охарактеризувати порядок обробки поліетиленових та пластмасових пробок.
6.25. Навести правила визначення ступеня чистоти та повноти змиваним мийних засобів для аптечного посуду та пробок.
6.26. Перелічити лікарські форми аптечного виготовлення, що підлягають якісному та повному хімічному контролю. Вказати нормативно-правове джерело.
6.27. Особливі вимоги до контролю якості розчинів для ін’єкцій.
6.28. Допустимі норми відхилень при перевірці якості ліків, виготовлених в умовах аптеки. Який нормативно-правовий акт їх регламентує.
6.29. Контроль температурних режимів роботи стерилізаторів.
6.30. Реєстрація результатів внутрішньоаптечного контролю якості ліків в умовах аптеки.
6.31. Забезпечення якості лікарських засобів як міжнародна проблема. Характеристика фальсифікованих, субстандартних, незареєстрованих ЛЗ. Який нормативно-правовий документ дає їм визначення в Україні.
6.32. Сертифікація якості лікарських засобів.
6.33. Організація інспектування підприємств і закладів фармацевтичної галузі. Планова перевірка, наступна перевірка та перевірка за дорученням.
6.34. Права, обов’язки і відповідальності державного інспектора з контролю якості ліків.
6.35. Організація роботи лабораторій з контролю якості та безпеки лікарських засобів.
6.36. Мета введення “Інституту уповноваженої особи’'. Визначення цього терміну, нормативні підстави для введення цієї посади в аптечних закладах.
6.37. Описати функції, підпорядкування контрольно-аналітичних лабораторій.
6.38. Порядок ведення лабораторно-фасувальних робіт в аптеці. Детальний опис журналу, де проводиться їх реєстрація.
6.39. Характеристика субстандартних, фальсифікованих, незареєстрованих лікарських засобів. Який нормативно-правовий документ дає їм визначення?
6.40. Описати обов’язки провізора аналітика. Яківимоги висуваються до його кваліфікаційних категорій?
Тема 7. Організація роботи аптеки з товарними запасами. Організація
постачання аптечних установ. Організація інформаційної роботи в управлінні фармацією
7.1. Визначення поточної потреби в ЛЗ.
7.2. Організація аптекою замовлення лікарських засобів.
7.3. Основні виробники і посередники в Україні, зокрема в м. Івано- Франківську.
7.4. Критерії вибору постачальника, можливі форми оплати товару і чинники, від яких залежить розмір торгівельної націнки. Основні претензії аптек до постачальників.
7.5. Організація приймання ЛЗ в аптеці та обов’язки уповноваженої особи аптеки стосовно вхідного контролю якості лікарських засобів.
7.6. Описати методику вхідного контролю в аптеці та навести перелік ліків, що підлягають обов’язковій лабораторній перевірці.
7.7. Навести основні принципи зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення.
7.8. Вимоги до впорядкування і експлуатації приміщень для зберігання різних груп лікарських засобів і виробів медичного призначенні: згідно чинного нормативно-правового документу. Вказати його назву дату та номер.
7.9. Вказати загальні вимоги до організації, зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення згідно чинного нормативно - правового документу. Вказати його назву дату та номер.
7.10. Описати особливості зберігання наркотичних та психотропних речовин і прекурсорів.
7.11. Описати особливості зберігання отруйних та сильнодіючих лікарських засобів.
7.12. Описати організацію зберігання лікарських засобів в залежності від фізико-хімічних властивостей.
7.13. Згідно чинного нормативно-правового документу описати правила зберігання гумових виробів медичного призначенні:.
7.14 Описати правила зберігання пластмасових виробів, перев’язочних виробів і допоміжного матеріалу.
7.15. Вказати основні правила зберігання медичних п’явок та лікарської рослинної сировини Який нормативно-правовий документ регламентує дані правила?
7.16. Описати особливості зберігання лікарських засобів з врахуванням характеру лікарських форм.
7.17. Описати організацію зберігання лікарських засобів в залежності від фізико-хімічних властивостей.
7.18. Вказати вимоги до тари для лікарських засобів та виробів медичного призначення згідно чинного нормативно-правового документу. Вказати його назву, номер та дату.
7.19. Вказати основні положення Інструкції про порядок зберігання та поводження в аптечних установах з лікарськими засобами та виробами медичного призначення, які мають вогненебезпечні та вибухонебезпечні властивості. Який нормативно правовий документ подає опис даної Інструкції?
7.20. Описати вимоги до приміщень зберігання вогненебезпечних та вибухонебезпечних засобів згідно чинного нормативно-правового документу з вказанням його назви, номеру та дати.
7.21. Вказати особливі вимоги, які пред’являються до зберігання вогненебезпечних речовин.
7.22. Вказати особливі вимоги, які пред’являються до зберігання вибухонебезпечних речовин.
7.23. Описати ліки, які підлягають обов’язковій лабораторній перевірці.
7.24. Описати загальні положення стосовно утилізації та знищення відходів лікарських засобів. Вказати нормативно-правове джерело.
7.25. Особливості утилізації та знищення відходів лікарських засобів, які надходять на територію України і визнані в установленому порядку гуманітарною допомогою.
7.26. Особливості утилізації та знищення відходів лікарських засобів, до складу яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.
7.27. Правила встановлення роздрібних цін на готові лікарські засоби .
7.28. Порядок відпуску товарів з аптеки.
7.29. Умови здійснення оптової реалізації ліків та поняття про належну практику дистрибуції.
7.30. Характеристика оптових фармацевтичних підприємств в Україні.
7.31. Державний реєстр ЛЗ, його структура і значення. Характеристика органу, державного управління, який видає реєстраційне посвідчення на лікарський засіб.
7.32. Функції та штат відділу запасів в аптеці. Вимоги до керівника цього відділу.
7.33. Характеристика документа, який фіксує контроль якості готових лікарських засобів при їх надходженні в аптечні заклади. Правила його заповнення та зберігання в аптеці. Який нормативно-правовий документ його регламентує?
7.34. Описати особливості зберігання отруйних та сильнодіючих лікарських засобів, наркотичних та психотропних речовин і прекурсорів.
7.35. Описати завдання, обов’язки та кваліфікаційні вимоги до керівника аптечного складу (бази).
7.36. Структурні підрозділи аптеки, визначенім, правила відпуску та особливості їх постачання лікарськими засобами.
7.37. Характеристика сучасних форм і методів державного регулювання системи цін на ліки в У країні.
7.38. Організаційна структура фармацевтичної інформації. Її загальна схема.
7.39. Класифікація фармацевтичної інформації. Її джерела.
7.40. Оптимізація роботи з товарами аптечного асортименту і управління товарними запасами в умовах автоматизації.
ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ЧАСТИНИ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ № 1:
Завдання № 1:Виписати за варіантами рецепти (бланк 1, 2), підібрати відповідну форму рецептурного бланку та правильно їх оформити (ПІП лікаря, ПІП хворого, вік хворого, адресу написати за власним вибором):
1.1.1.Візьми: Розчину трамадолу 5% - 1 мл
Видай таких доз № 5 в ампулах
Познач. По 1 мл дом’язево 1 раз на день
1.1.2. Візьми: Феназепаму 0,0005
Видай таких доз № 10 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.3. Візьми: Діазепаму 0,01
Видай таких доз № 10 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.4. Візьми: Таблеток Еленуму 0,01 № 10
Видай. Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.5.Візьми: Розчину діазепаму 5 мг – 2,0
Видай таких доз № 5 в ампулах
Познач. По 1 мл дом’язево 1 раз на день
1.1.6. Візьми: Діазепаму 0,01
Видай таких доз № 10 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.7. Візьми: Феназепам 0,001
Видай таких доз № 30 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.8.Візьми:Таблеток Трамадолу 50 мг №20
Видай. Познач. По 1 капсулі при болях
1.1.9. Візьми: Еленуму 0,01
Видай таких доз № 50 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.10. Візьми: Діазепаму 0,01 – 2 мл
Видай таких доз № 5 в ампулах
Познач. По 1 мл дом’язево 1 раз на день
1.1.11.Візьми:Таблеток Трамадолу 50мг №10
Видай. Познач. По 1 табл. при болях
1.1.12. Візьми: Таблеток нітразепаму 5 мг
Видай таких доз № 10 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.13. Візьми: Тазепаму 10 мг
Видай таких доз № 5 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.14. Візьми:Розчину трамадолу 5% - 1 мл
Видай таких доз № 10 в ампулах
Познач. По 1 мл дом’язево 1 раз на день
1.1.15. Візьми: Фенобарбіталу 0,1
Видай таких доз № 20 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.16. Візьми: Сібазону 0,005
Видай таких доз № 20 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.17. Візьми: Еленіуму 0,01
Видай таких доз № 20 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.18. Візьми: Фенобарбіталу 0,05
Видай таких доз № 50 таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.19. Візьми: Феназепам 0,0025
Видай таких доз № 20 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.20. Візьми: Івадалу 10 мг № 20
Видай. Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.21. Візьми: Реланіуму 0,01 – 2 мл
Видай таких доз № 10 в ампулах
Познач. По 1 мл дом’язево 1 раз на день
1.1.22. Візьми: Медазепаму 0,01
Видай таких доз № 20 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.23. Візьми: Розчину сібазону 0,5% - 2,0
Видай таких доз № 5 в ампулах
Познач. По 1 мл дом’язево 1 раз на день
1.1.24. Візьми: Розчину Трамадолу 5%-2,0
Видай таких доз № 7 в ампулах
Познач. По 1 мл дом’язево 1 раз на день
1.1.25. Візьми: Клоназепам 0,002
Видай таких доз № 30 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.26. Візьми: Еленіум 0,01
Видай таких доз № 50 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.27. Візьми: Трамадолу 0,1
Видай таких доз № 20 в свічках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.28. Візьми: Візьми: Феназепам 0,0005
Видай таких доз № 40 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.29. Візьми: Феназепам 0,001
Видай таких доз № 30 в таблетках
Познач. По 1 табл. на ніч
1.1.30. Візьми: Трамадолу 0,1
Видай таких доз № 20 в капсулах
Познач. По 1 табл. на ніч
1.2.1. Візьми: Кислоти ацетилсаліцилової
Фенацетину по 0,25
Цукру 2,0
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 16
Познач. По 1 порошку 2 рази на день
1.2.2. Візьми: Натрію гідрокарбонату
Магнію оксиду по 0,25
Цукру 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 10
Познач. По 1 порошку 3 рази на день
1.2.3. Візьми: Етакридину лактату
Новокаїну по 0,02
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 10
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.4. Візьми: Кислоти ацетилсаліцилової
Кофеїну бензоату натрію
Тіаміну хлорид по 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 7
Познач. По 1 порошку 1 раз на день
1.2.5. Візьми: Антипірину 5,0
Фенацетину 1,5
Кофеїну бензоату натрію 2,0
Змішай, щоб утворився порошок
Розділи на рівні частини № 20
Познач. По 1 порошку 2 рази на день
1.2.6. Візьми: Кислоти стеаринової 5,0
Натрію гідрокарбонату 2,0
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Розділи на рівні частини № 20
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.7. Візьми: Анестезину
Новокаїну
Анальгіну по 0,1
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 15
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.8. Візьми: Осарсолу 0,2
Кислоти борної 0,1
Глюкози 0,3
Бутиролу скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 15
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.9.Візьми: Папаверину гідрохлориду 0,1
Етакридину лактату 0,02
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 10
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.10. Візьми: Вісмуту нітрату основного
Магнію оксиду по 0,25
Глюкози 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 6
Познач. По 1 порошку 2 рази на день
1.2.11. Візьми: Папаверину гідрохлориду
Дибазолу по 0,2
Теоброміну 3,0
Змішай, щоб утворився порошок
Розділи на рівні частини № 10
Познач. По 1 пор. 3 р / день
1.2.12. Візьми: Ментолу 0,02
Анальгіну
Фенацетину по 0,25
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 15
Познач. По 1 порошку 3р/д
1.2.13. Візьми: Акрихіну 0,1
Глюкози 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 18
Познач. По 1 порошку 3 рази на день
1.2.14. Візьми: Камфори 2,0
Цукру 3,0
Змішай, щоб утворився порошок
Розділи на рівні частини № 10
Познач. По 1 порошку 3 рази на день
1.2.15. Візьми: Панкреатину 0,2
Цукру 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 20
Познач. По 1 порошку 2 рази на день
1.2.16. Візьми: Теофіліну 0,5
Масла какао 1,5
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 20
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.17. Візьми: Кислоти аскорбінової 0,1
Тіаміну хлориду 0,05
Глюкози 0,5
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 30
Познач. По 1 порошку 2 рази на день
1.2.18. Візьми: Папаверину гідрохлориду
Дибазолу по 0,6
Теоброміну 9,0
Змішай, щоб утворився порошок
Розділи на рівні частини № 30
Познач. По 1 порошку 3 рази на день
1.2.19. Візьми: Тіаміну хлориду 0,5
Кислоти аскорбінової 1,0
Глюкози 5,0
Змішай, щоб утворився порошок
Розділи на рівні частини № 10
Познач. По 1 порошку 2 рази на день
1.2.20. Візьми: Хлоралгідрату 0,5
Білої глини 0,25
Масла какао 2,0
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 10
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.21. Візьми: Папаверину гідрохлориду
Димедролу по 0,05
Новокаїну 0,15
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 15
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.22. Візьми: Тіаміну хлориду 0,03
Рибофлавіну 0,015
Кислоти нікотинової 0,1
Цукру 0,2
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 20
Познач. По 1 порошку 3 рази на день
1.2.23. Візьми: Іхтіолу 0,2
Екстракту беладонни 0,01
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 10
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.24. Візьми: Екстракту беладонни 0,01
Натрію гідрокарбонату 0,25
Фенілсаліцилату 0,15
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 7
Познач. По 1 порошку 1 рази на день
1.2.25. Візьми: Вісмуту нітрату основного
Натрію гідрокарбонату по 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 18
Познач: По 1 порошку 2 р/день
1.2.27. Візьми: Левоміцетину 0,1
Анестезину 0,2
Масла какао 2,5
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 10
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.28. Візьми: Натрію гідрокарбонату 0,25
Магнію оксиду 0,25
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 15
Познач. По 1 порошку 3 рази на день
1.2.29. Візьми: Хлоралгідрату 0,5
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 17
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку
1.2.30. Візьми: Хінозолу 0,03
Кислоти борної 0,3
Масла какао 1,5
Змішай, щоб утворилася кулька
Видай таких доз № 15
Познач. Вводити по 1 кульці на ніч в піхву
1.3.1. Візьми: Калію йодиду 4,0
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці 3 рази на день
1.3.2. Візьми: Розчину анальгіну 3% -200мл
Калію броміду 4,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.3. Візьми: Р–ну кислоти борної 2%-200мл
Видай. Познач. Полоскати порожнину рота 3 рази на день
1.3.4. Візьми: Розчину міді сульфату
2 % - 100 мл
Видай. Познач. Для спринцювання 2 рази на день
1.3.10.Візьми:Настою кореня алтеї з 6,0–200мл
Натрію броміду 5,0
Адонізиду 10 мл
Настоянки Валеріани 5 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.11. Візьми: Настою кореневищ з коренями валеріани з 3,0–200мл
Анальгіну 3,0
Натрію броміду 4,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.12. Візьми: Натрію броміду 6,0
Адонізиду 5 мл
Води очищеної до 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.13. Візьми: Р – ну глюкози 10 % -200мл
Р- ну цитралю спиртового 1%-2мл
Магнію сульфату 4,0
Натрію броміду 2,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній ложці 3 рази на день
1.3.14. Візьми: Розчину кальцію хлориду
4 % - 200 мл
Глюкози 60,0
Натрію броміду 3,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.15.Візьми:Настою трави горицвіту 250мл
Глюкози 10,0
Натрію броміду
Калію броміду по 2,0
Настоянки Валеріани
Настоянки Конвалії по 15 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.16. Візьми: Розчину адреналіну
гідрохлориду 0,1 % - 10 мл
Простерилізуй!
Видай. Познач. По 0,5 мл 2 рази на день під шкіру
1.3.17. Візьми: Калію перманганату
(1:4000) – 100 мл
Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.18. Візьми: Розчину Люголя 10 мл
Видай. Познач. По 5 крапель 2 рази на день з молоком всередину
1.3.19.Візьми:Калію перманганату 3%-50мл
Видай. Познач: По 10 крапель на склянку води для полоскань
1.3.23. Візьми: Натрію саліцилату
Натрію бензоату по 0,1
Нашатирно-ганусових крапель 4 мл
Сиропу цукрового 20,0
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертій ложці 3 рази на день
1.3.24. Візьми:Р – ну гексаметилентетраміну
2 % - 200 мл
Натрію бензоату 2,0
Грудного еліксиру 2 мл
Сиропу цукрового 8,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці 3 рази на день
1.3.25. Візьми: Натрію гідрокарбонату
Натрію саліцилату по 2,0
Настоянки Валеріани 6 мл
Сиропу простого 10,0
Води м’ятної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.26. Візьми: Р – ну гексаметилентетраміну
1 % - 150 мл
Амонію хлориду 1,0
Натрію броміду 2,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.27. Візьми: Настою кореневищ з коренями валеріани з 10,0–200мл
Натрію броміду 3,0
Настоянки Собачої кропиви
Настоянки Конвалії по5 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці 3 рази на день
1.3.28. Візьми: Натрію гідрокарбонату
Натрію саліцилату по 2,0
Настоянки Валеріани 5 мл
Сиропу цукрового 15,0
Води м’ятної 180 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.3.29. Візьми: Розчину дибазолу 1%-50мл
Простерилізуй!
Видай. Познач. По 2 мл 4 рази на день
1.3.30. Візьми: Розчину пероксиду водню
2 % - 150 мл
Видай. Познач. Для обробки ран
1.4.1. Візьми:Кодеїну фосфату 0,2
Настойки Валеріани 18 мл
Настойки Конвалії 10 мл
Води м’ятної 250 мл
Змішай. Видай. Познач. До 20 крапель на цукор 3 рази на день
всередину.
1.4.2. Візьми: Розчину кальцію хлориду
5% - 200 мл
Кодеїну фосфату 0,2
Настоянки Валеріани 10 мл
Адонізиду 2 мл.
Змішай. Дай. Познач. По 1 ст.л.
3 рази на день.
1.4.3: Візьми: Фенобарбіталу 0,03
Кислоти ацетилсаліцилової
Фенацетину по 0,025
Змішай, щоб утворився порошок.
Дай таких доз № 5.
Познач. По 1 порошку 3 рази на день.
1.4.4. Візьми: Фенобарбіталу 0,01
Цукру 0,2
Змішай, щоб утворився порошок.
Дай таких доз № 10.
Познач. По 1 порошку перед сном.
1.4.6. Візьми: Етилморфіну гідрохлориду
0,002
Цукру 0,2
Змішай, щоб утворився порошок.
Видай таких доз №10
Познач. По 1 порошку 3 рази на день
1.4.7. Візьми: Натрію броміду
Натрію гідрокарбонату по 4,0
Кодеїну фосфату 0,1
Настоянки Валеріани 5,0
Води очищеної 150 мл.
Змішай. Видай. Познач. По1 ст.л. 3 рази на день.
1.4.8. Візьми: Натрію броміду
Натрію гідрокарбонату по 2,0
Етилморфіну гідрохлорид 0,2
Настоянки Валеріани 15,0
Води очищеної 250 мл.
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній .л. 3 рази на день.
1.4.9. Візьми: Кодеїну фосфату 0,2
Натрію броміду
Натрію гідрокарбонату 1,0
Настоянки Валеріани 10 мл
Настоянки Конвалії 15 мл
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 ст.л. 3 рази на день.
1.4.10. Візьми: Натрію броміду
Натрію гідрокарбонату по 5,0
Кодеїну фосфату 0,1
Настоянки Валеріани 5,0
Води очищеної 150 мл.
Змішай. Видай. Познач. По 1 ст.л. 3 рази на день.
1.4.11. Візьми: Розчину кальцію хлориду
з 10,0 – 200 мл
Натрію броміду 6,0
Кофеїну-бензоату натрію 0,5
Кодеїну фосфату 0,15
Змішай. Видай. Познач. По 1 ст.л. 3 рази на день.
1.4.12. Візьми: Фенобарбіталу 0,1
Розчину хлоралгідрату
0,2 % - 100 мл
Натрію броміду 4,0
Настоянки Валеріани
Настоянки Конвалії по 10 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній л. 3 рази на день.
1.4.13. Візьми: Розчину натрію броміду
з 2,0 – 120 мл
Амонію броміду 1,0
Кодеїну фосфату 0,1
Адонізиду 5 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.14. Візьми: Натрію саліцилату
Натрію бензоату по 1,0
Кодеїну фосфату 0,15
Нашатирно-анісових крапель 4 мл
Сиропу простого 20,0
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.15.Візьми: Р – ну гексаметилентетраміну
2 % - 200 мл
Натрію бензоату 2,0
Кодеїну фосфату 0,2
Грудного еліксиру 2 мл
Сиропу цукрового 10,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.16. Візьми: Кодеїну фосфату 0,3
Натрію саліцилати
Натрію гідрокарбонату по 2,0
Настоянки Собачої кропиви Настоянки Валеріани по 15 мл
Сиропу цукрового 15,0
Води очищеної 300 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.17. Візьми: Ефедрину гідрохлориду 0,2
Натрію саліцилату 3,0
Натрію гідрокарбонату 2,0
Нашатирно-анісових крапель 4 мл
Сиропу цукрового 10 мл
Води очищеної 180 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній ложці з рази на день
1.4.18. візьми: Розчину натрію броміду
2 % - 150 мл
Етил морфіну гідрохлориду 0,2
Анальгіну 1,0
Настоянки Валеріани 5 мл
Сиропу цукрового 15,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці з рази на день
1.4.19. Візьми: Кодеїну фосфату 0,2
Натрію гідрокарбонату 2,0
Натрію саліцилату 3,0
Настоянки Собачої кропиви Настоянки Валеріани по 15 мл
Сиропу цукрового 10,0
Води м’ятної 250 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці з рази на день
1.4.20. Візьми: Калію йодиду 1,0
Натрію гідрокарбонату 2,0
Ефедрину гідрохлориду 0,6
Анальгіну 3,0
Нашатирно-анісових крапель 4 мл
Сиропу цукрового 10,0
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній ложці з рази на день
1.4.21. Візьми: Розчину натрію броміду
2 % - 150 мл
Натрію бензоату 0,5
Калію броміду 4,0
Кодеїну фосфату 0,2
Настоянки Собачої кропиви
Настоянки Конвалії по 15 мл
Адонізиду 5 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.22. Візьми: Кодеїну фосфату 0,15
Натрію саліцилати 1,0
Кофеїну-бензоату натрію 0,4
Натрію броміду 2,0
Адонізиду 5 мл
Настоянки Валеріани 10 мл
Настоянки Конвалії по 8 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній ложці з рази на день
1.4.23. Візьми: Амідопірину 2,0
Калію йодиду
Натрію броміду по 2,0
Кодеїну фосфату 0,15
Настоянки Валеріани 15 мл
Настоянки Собачої кропиви 8
Адонізиду 7 мл
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.24. Візьми: Ефедрину гідрохлориду 0,3
Калію йодиду 6,0
Натрію гідрокарбонату 4,0
Еуфіліну 2,0
Настоянки Валеріани 15 мл
Настоянка Собачої кропиви 5 мл
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній ложці з рази на день
1.4.25. Візьми: Натрію броміду 2,0
Калію броміду 10,0
Етилморфіну гідрохлориду 0,1
Адонізид 10 мл
Настоянки Конвалії 15 мл
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній ложці з рази на день
1.4.26. Візьми: Натрію броміду 3,0
Кодеїну фосфату 0,2
Глюкози 10,0
Настоянки Собачої кропиви
Настоянки Конвалії по 10 мл
Води очищеної 150 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці з рази на день
1.4.27. Візьми: Анальгіну 1,0
Кодеїну фосфату 0,2
Калію броміду
Натрію броміду по 4,0
Настоянки Собачої кропиви
Настоянки Конвалії по 15 мл
Настоянки Валеріани 8 мл
Води м’ятної 150 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.28. Візьми: Ефедрину гідрохлориду 0,4
Натрію гідрокарбонат 6,0
Натрію бромід 2,0
Адонізиду 5 мл
Настоянки Конвалії 10 мл
Настоянки Валеріани 8 мл
Води очищеної 250 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.4.29. Візьми: Кодеїну фосфату 0,2
Калію йодиду
Натрію броміду по 4,0
Глюкози 10,0
Води очищеної 180 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
1.4.30. Візьми: Натрію броміду
Калію броміду по 2,0
Кодеїну фосфату 0,2
Настоянки Конвалії 10 мл
Настоянки Валеріани 8 мл
Води очищеної 250 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці з рази на день
1.5.1. Візьми: Мазі цинкової 50,0
Видай. Познач. Наносити на уражені ділянки шкіри 2 рази на день
1.5.2. Візьми: Пасти Лассара 30,0
Змішай. Видай. Познач. Для пов’язок на уражені частини тіла
1.5.3. Візьми: Ментолу 2,0
Ланоліну безводного
Вазеліну по 20,0
Змішай. Видай. Познач. Для розтирань
1.5.4. Візьми: Камфори
Олії терпентинової по 2,0
Вазеліну до 30,0
Змішай. Видай. Познач. Для розтирань
1.5.5. Візьми: Воску жовтого 1,0
Ланоліну безводного 2,0
Олії соняшникової 7,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати руки на ніч
1.5.6. Візьми: Олії персикової 5,0
Воску білого 3,0
Ланоліну безводного 1,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати сухі ділянки шкіри обличчя 2 рази на день
1.5.8. Візьми: Воску жовтого 5,0
Спермацету 10,0
Олії персикової 20,0
Масла Какао 10,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати руки на ніч
1.5.9. Візьми: Ментолу 0,2
Анестезину 0,3
Ланоліну безводного
Вазеліну по 5,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати кодну ніздрю на ніч
1.5.10. Візьми: Стрептоциду 0,5
Поліетиленоксиду 400 – 7,0
Поліетиленоксиду 1500 – 3,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Наносити на уражені ділянки шкіри 2 рази на день
1.5.11. Візьми: Сірки осадженої 2,0
Вазеліну 50,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати руки 2 рази на день
1.5.12. Візьми: Етакридину лактату 0,5
Ксероформу 0,5
Вазеліну 30,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати руки на ніч
1.5.13. Візьми: Протарголу
Гліцерину по 1,0
Ланоліну 3,0
Вазеліну 7,0
Змішай, щоб утворилася паста
Видай. Познач. Змазувати кожну ніздрю на ніч
1.5.14. Візьми: Цинку оксиду 2,0
Дерматолу 1,0
Вазеліну до 20,0
Змішай. Видай. Познач. Накладати на уражені ділянки шкіри
1.5.15. Візьми: Візьми: Коларголу 0,1
Ланоліну 3,0
Вазеліну 7,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати кожну ніздрю на ніч
1.5.20. Візьми: Камфори 0,5
Воску жовтого 10,0
Олії соняшникової 15,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Для пов’язок
1.5.21. Візьми: Ментолу
Новокаїну по 0,2
Протарголу 0,3
Ланоліну
Вазеліну по 10,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати кожну ніздрю на ніч
1.5.22. Візьми: Екстрату беладонни 0,15
Димедролу 0,2
Цинку оксиду 1,0
Ланоліну 5,0
Вазеліну 10,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Наносити на уражені ділянки шкіри 2 рази на день
1.5.23. Візьми: Новокаїну 0,5
Дерматолу 3,0
Іхтіолу 1,0
Ланоліну 5,0
Вазеліну 10,5
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач: Змазувати суху шкіру ніг 2-3 рази на добу
1.5.24. Візьми: Анестезину 0,5
Цинку оксиду
Крохмалю по 2,0
Олії соняшникової 40,0
Змішай. Видай. Познач. Наносити на шкіру обличчя на ніч
1.5.25. Візьми: Ментолу 0,05
Ланоліну 5,0
Вазеліну 10,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Вводити в порожнину носа 2 рази на день
1.5.26. Візьми: Анестезину 2,0
Ментолу 0,3
Цинку оксиду 2,
Вазеліну 15,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач: для пов’язок
1.5.27. Візьми: Йоду 0,3
Хлороформу 80,0
Спирту етилового 10 мл
Парафіну 15,0
Змішай. Видай. Познач: наносити у вигляді сіточки на уражені ділянки шкіри
1.5.28. Візьми: Цинку оксиду
Тальку по 5,0
Крохмалю
Олії рицинової по 10,0
Олії соняшникової 70,0
Змішай. Видай. Познач: для пов’язок
1.5.29. Візьми: Ментолу 0,1
Вазеліну 10,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Змішай. Видай. Познач. Вводити в порожнину носа 2 рази на день
1.5.30. Візьми: Мазі стрептоциду з 0,3 – 10,0
Видай. Познач. Змазувати рани 2 рази на день
1.6.1. Візьми: Кислоти ацетилсаліцилової
Фенацетину по 0,3
Цукру 2,0
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 20
Познач. По 1 порошку 2 рази на день (Учаснику Великої Вітчизняної війни)
1.6.2. Візьми: Кислоти ацетилсаліцилової
Кофеїну бензоату натрію
Тіаміну хлориду по 0,5
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 9
Познач. По 1 порошку 1 раз на день (Інваліду ІІ групи внаслідок трудового калітства)
1.6.3. Візьми: Антипірину 6,0
Фенацетину 2,5
Кофеїну бензоату натрію 2,0
Змішай, щоб утворився порошок
Розділи на рівні частини № 20
Познач. По 1 порошку 2 рази на день (Почесному донору України)
1.6.4. Візьми: Осарсолу 0,1
Кислоти борної 0,2
Глюкози 0,3
Бутиролу скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 17
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку (Інваліду Великої Вітчизняної війни)
1.6.5. Візьми: Папаверину гідрохлориду 0,1
Етакридину 0,03
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 15
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку (Інваліду І групи внаслідок трудового калітства)
1.6.6. Візьми: Ментолу 0,02
Анальгіну
Фенацетину по 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 15
Познач. По 1 порошку 3р/день (Реабілітованому громадянину-пенсіонеру)
1.6.7. Візьми: Акрихіну 0,1
Глюкози 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 20
Познач. По 1 порошку 3 рази на день (Дитина-інвалід 14 років)
1.6.8. Візьми: Теофіліну 0,4
Масла какао 1,5
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 25
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.6.9. Візьми: Кислоти аскорбінової 0,1
Тіаміну хлориду 0,05
Глюкози 0,5
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 30
Познач. По 1 порошку 2 рази на день (Інваліду дитинства)
1.6.10. Візьми: Папаверину гідрохлориду
Димедролу по 0,05
Новокаїну 0,15
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 15
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку (Онкохворому)
1.6.11. Візьми: Хлоралгідрату 0,5
Білої глини 0,3
Масла какао 1,5
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 10
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку (Учаснику Великої Вітчизняної війни)
1.6.12. Візьми: Іхтіолу 0,2
Екстракту беладонни 0,02
Масла какао скільки треба
Змішай, щоб утворилися супозиторії
Видай таких доз № 10
Познач. Вводити по 1 свічці на ніч в пряму кишку (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.6.13. Візьми: Кофеїну бензоату натрію 3,0
Натрію саліцилату 4,0
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці 3 рази на день (Хворому ревматоїдним артритом)
1.6.14. Візьми:Р – ну глюкози 10 % - 250 мл
Р- ну цитралю спиртового 1%-5мл
Магнію сульфату 5,0
Натрію броміду 3,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертній ложці 3 рази на день (Почесному донору України)
1.6.15.Візьми: Натрію броміду 3,0
Адонізиду 15 мл
Настоянки Валеріани 10 мл
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день (Хворому шизофренією)
1.6.16. Візьми: Йоду 0,3
Калію йодиду 0,5
Води очищеної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. Змазувати горло 3 рази на день (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.6.17. Візьми: Анальгіну 2,5
Натрію броміду 4,0
Води очищеної 190 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
(Онкохворому)
1.6.18. Візьми: Калію йодиду 4,0
Води очищеної 180 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці 3 рази на день (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.6.19. Візьми: Калію перманганату 3 %-30 мл
Видай. Познач. По 10 крапель на склянку води для полоскань (Інваліду І групи внаслідок трудового калітства)
1.6.20. Візьми: Калію броміду 5 % - 150 мл
Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день (Інваліду Великої Вітчизняної війни)
1.6.21. Візьми: Глюкози 10,0
Натрію броміду
Калію броміду по 3,0
Настоянки Валеріани
Настоянки Конвалії по 15 мл
Води М’ятної 210 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
(Хворому шизофренією)
1.6.22. Візьми: Натрію саліцилату
Натрію бензоату по 0,1
Нашатирно-анісових крапель5 мл
Сиропу цукрового 20,0
Води очищеної 180 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 десертій ложці 3 рази на день
(Хворому туберкульозом)
1.6.23. Візьми: Натрію гідрокарбонату 0,25
Магнію оксиду 0,3
Змішай, щоб утворився порошок
Видай таких доз № 15
Познач. По 1 порошку 3 рази на день (Інваліду дитинства)
1.6.24. Візьми:Р – ну гексаметилентетраміну
2 % - 150 мл
Натрію бензоату 2,0
Грудного еліксиру 2 мл
Сиропу цукрового 10,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці 3 рази на день
(Хворому туберкульозом)
1.6.25. Візьми: Натрію гідрокарбонату
Натрію саліцилати по 2,0
Настоянки Валеріани 7 мл
Сиропу простого 15,0
Води м’ятної 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
(Інваліду І групи внаслідок трудового калітства)
1.6.26. Візьми:Р – ну гексаметилентетраміну
1 % - 150 мл
Амонію хлориду 1,0
Натрію броміду 2,0
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день
(Учаснику Великої Вітчизняної війни)
1.6.27. Візьми: Розчину кислоти хлоридної
2 % - 100 мл
Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день перед їдою (Дитині інваліду 10 років)
1.6.29. Візьми: Натрію броміду 4,0
Глюкози 10,0
Настоянки Собачої кропиви
Настоянки Конвалії по10 мл
Води очищеної 180 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 чайній ложці 3 рази на день (Онкохворому)
1.6.30. Візьми: Натрію гідрокарбонату
Натрію саліцилату по 2,0
Настоянки Валеріани 8 мл
Сиропу цукрового 15,0
Води м’ятної до 200 мл
Змішай. Видай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день (Почесному донору України)
1.7.1. Візьми: Ментолу 3,0
Ланоліну безводного
Вазеліну по 25,0
Змішай. Видай. Познач. Для втирань (Почесному донору України)
1.7.2. Візьми: Розчину Люголя 15 мл
Видай. Познач: по 5 крапель 2 рази на день з молоком всередину (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.7.3. Візьми: Воску жовтого 1,5
Ланоліну безводного 2,5
Олії соняшникової 7,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати руки на ніч (Інваліду І групи внаслідок трудового калітства)
1.7.4. Візьми: Ментолу
Новокаїну по 0,3
Протарголу 0,3
Ланоліну
Вазеліну по 10,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати кожну ніздрю 2-3 рази на день (Учаснику Великої Вітчизняної війни)
1.7.5. Візьми: Олії персикової 7,0
Воску білого 3,0
Ланоліну безводного 1,5
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати суху шкіру 2 рази на добу (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.7.6. Візьми: Натрію тетраборату 1,0
Води очищеної
Гліцерину по 7,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати суху шкіру 3 рази на день (Учаснику Великої Вітчизняної війни)
1.7.7. Візьми: Мазі цинкової 70,0
Видай. Познач. Наносити на уражені ділянки шкіри 2 разина день (Інваліду Великої Вітчизняної війни)
1.7.8. Візьми: Сірки осадженої 3,0
Вазеліну 80,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати руки 2-3 рази на день (Почесному донору України)
1.7.10. Візьми: Екстрату беладонни 0,15
Димедролу 0,15
Цинку оксиду 1,5
Ланоліну 5,0
Вазеліну 15,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати шкіру 2 рази на день (Інваліду Великої Вітчизняної війни)
1.7.12. Візьми: Анестезину 0,5
Цинку оксиду
Крохмалю по 3,0
Олії соняшникової 50,0
Змішай. Видай. Познач. Наносити на шкіру обличчя на ніч (Інваліду Великої Вітчизняної війни)
1.7.13. Візьми: Цинку оксиду 3,0
Дерматолу 1,5
Вазеліну до 25,0
Змішай. Видай. Познач. Для пов’язок (Інваліду І групи внаслідок трудового калітства)
1.7.14. Візьми: Камфори
Олії терпентинової по 3,0
Вазеліну до 35,0
Змішай. Видай. Познач: Для втирань (Інваліду дитинства)
1.7.15.Візьми: Адонізиду 7 мл
Настоянки Валеріани10 мл
Настоянки Конвалії 15 мл
Ментолу 0,2
Калію броміду 3,0
Змішай. Видай. Познач: По 25 крапель 3 рази на день
(Дитині інваліду 10 років)
1.7.16. Візьми: Фурациліну 0,03
Димедролу 0,05
Новокаїну 0,3
Анальгіну 1,0
Оди очищеної 50 мл
Змішай. Видай. Познач. По 2 краплі у вухо (Почесному донору України)
1.7.17. Візьми: Олії персикової 5,0
Воску білого 4,0
Ланоліну безводного 1,5
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Змазувати суху шкіру 2-3 рази на день (Почесному донору України)
1.7.18. Візьми: Стрептоциду 0,5
Поліетиленоксиду 400 – 8,0
Поліетиленоксиду 1500 – 4,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Наносити на уражену шкіру 2-3 рази (Дитині інваліду 10 років)
1.7.19. Візьми: Протарголу
Гліцерину по 2,0
Ланоліну 4,0
Вазеліну 8,0
Змішай, щоб утворилася паста
Видай. Познач. Змазувати кожну ніздрю 2 рази на день (Почесному донору України)
1.7.20. Візьми: Йоду 0,5
Хлороформу 80,0
Спирту етилового 15 мл
Парафіну 20,0
Змішай. Видай. Познач. Наносити у вигляді сіточки на шкіру 1 раз на день (Інваліду І групи внаслідок трудового калітства)
1.7.21. Візьми: Етакридину лактату 0,3
Ксероформу 0,5
Вазеліну 35,0
Змішай. Видай. Познач: Змазувати руки 2 рази на день (Почесному донору України)
1.7.22. Візьми: Крохмалю
Тальку по 5,0
Ланоліну 10,0
Змішай, щоб утворилася паста
Видай. Познач. Для пов’язок (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.7.23. Візьми: Цинку оксиду
Тальку по 5,0
Крохмалю
Олії рицинової по 15,0
Олії соняшникової 80,0
Змішай. Видай. Познач. Для пов’язок (Інваліду І групи внаслідок трудового калітства)
1.7.25. Візьми: Стрептоциду 2,0
Кислоти саліцилової 0,5
Вазеліну 55,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати руки 2-3 рази на день (Учаснику Великої Вітчизняної війни)
1.7.26. Візьми: Воску жовтого 5,0
Спермацету 10,0
Олії персикової 25,0
Масла Какао 10,0
Змішай. Видай. Познач. Змазувати руки на ніч (Інваліду дитинства)
1.7.27. Візьми: Ментолу 0,3
Анестезину 0,5
Ланоліну безводного
Вазеліну по 7,0
Змішай, щоб утворилася мазь. Видай. Познач. Змазувати кожну ніздрю на ніч (Постраждалому внаслідок Чорнобильської аварії)
1.7.28. Візьми: Ментолу 0,05
Ланоліну 5,0
Вазеліну 15,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач. Вводити в порожнину носа 2 рази на день (Інваліду дитинства)
1.7.29. Візьми: Камфори 0,5
Воску жовтого 15,0
Олії соняшникової 25,0
Змішай, щоб утворилася мазь.
Видай. Познач: для пов’язок (Учаснику Великої Вітчизняної війни)
Завдання № 2:Протаксувати виписані за варіантами рецепти, заповнити Рецептурний журнал (бланк 3, 4), квитанції (бланк 5) та сигнатуру (бланк 6) на вибрані рецепти та заповнити таблицю аналізу виписаних рецептів на екстемпоральні ліки
Завдання № 3:Здійснити заповнення необхідних журналів при відпуску ЛЗ, що підлягають предметно-кількісному обліку (бланк 7, 8) згідно варіантів завдання № 1, враховуючи:
3.3.1.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,035
Надходження 01.08.12 – 1,5
Надходження 21.08.12 – 0,75
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.2.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,055
Надходження 01.08.12 – 2,5
Надходження 21.08.12 – 1,75
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.3.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,05
Надходження 01.08.12 – 1,35
Надходження 21.08.12 – 0,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.4.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,025
Надходження 01.08.12 – 2,0
Надходження 21.08.12 – 1,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.5.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,005
Надходження 01.08.12 – 3,0
Надходження 21.08.12 – 2,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.6.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,025
Надходження 01.08.12 – 2,35
Надходження 21.08.12 – 4,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.7.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,25
Надходження 01.08.12 – 1,50
Надходження 21.08.12 – 1,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.8.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,525
Надходження 01.08.12 – 1,75
Надходження 21.08.12 – 3,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.9.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,025
Надходження 01.08.12 – 1,0
Надходження 21.08.12 – 2,25
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.10.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 2,05
Надходження 01.08.12 – 1,0
Надходження 21.08.12 – 3,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.11.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 2,25
Надходження 01.08.12 – 2,35
Надходження 21.08.12 – 1,55
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.12.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,025
Надходження 01.08.12 – 1,5
Надходження 21.08.12 – 3,35
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.13.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,0
Надходження 01.08.12 – 3,0
Надходження 21.08.12 – 2,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.14.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,02
Надходження 01.08.12 – 3,1
Надходження 21.08.12 – 5,0
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.15.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,03
Надходження 01.08.12 – 1,0
Надходження 21.08.12 – 4,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.16.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,05
Надходження 01.08.12 – 2,70
Надходження 21.08.12 – 3,35
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.17.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 3,025
Надходження 01.08.12 – 2,2
Надходження 21.08.12 – 3,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.18.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,025
Надходження 01.08.12 – 2,35
Надходження 21.08.12 – 2,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.19.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,5
Надходження 01.08.12 – 3,0
Надходження 21.08.12 – 2,25
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.20.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,25
Надходження 01.08.12 – 3,35
Надходження 21.08.12 – 1,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.21.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 2,25
Надходження 01.08.12 – 2,0
Надходження 21.08.12 – 3,0
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.22.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,45
Надходження 01.08.12 – 4,0
Надходження 21.08.12 – 1,0
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.23.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,05
Надходження 01.08.12 – 2,55
Надходження 21.08.12 – 5,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.24.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,5
Надходження 01.08.12 – 3,0
Надходження 21.08.12 – 5,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.25.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,3
Надходження 01.08.12 – 1,25
Надходження 21.08.12 – 5,35
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.26.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 1,0
Надходження 01.08.12 – 4,0
Надходження 21.08.12 – 4,45
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.27.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 2,25
Надходження 01.08.12 – 3,35
Надходження 21.08.12 – 4,45
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.28.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 3,025
Надходження 01.08.12 – 4,0
Надходження 21.08.12 – 5,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.29.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 0,1
Надходження 01.08.12 – 5,0
Надходження 21.08.12 – 2,0
Видаток – згідно завдання № 1.4.
3.3.30.Залишок на початок місяця наркотичної, психотропної речовин, прекурсорів – 3,3
Надходження 01.08.12 – 4,0
Надходження 21.08.12 – 5,5
Видаток – згідно завдання № 1.4.
Завдання № 4:Заповнити Журнал обліку рецептури (бланк 9) за поточний день місяця, враховуючи:
4.1. 1)За першу зміну – за даними протаксованих екстемпоральних рецептів та ГЛЗ;
2) За другу зміну – відпущено 27 рецептів на ГЛЗ на суму 153,45 грн, з яких 2 пільгових (12,48) та 5 безкоштовних (23,25).
3) Порахувати суму за день за Журналом обліку рецептури.