У цьому розділі курсової роботи будують графіки теплового споживання: годинні, річні за тривалістю теплового навантаження, річні по місяцям. Детальні рекомендації для побудови цих графіків наведені в розділі 2 [1].
При побудові годинного графіка теплового споживання сумарні теплові потоки на опалення , вентиляцію і гаряче водопостачання (для опалювального періоду) беруть із табл. 5.5, а на гаряче водопостачання для неопалювального періоду - визначають за формулою 8 [1].
Для побудови річного графіка за тривалістю теплового навантаження необхідно мати дані по тривалості стояння температур зовнішнього повітря, що приймаються для конкретного міста, просумовані із зростаючим підсумком. Ці дані можна взяти з [6] або з додатку 2, попередньо перерахувавши їх з діб у години. При відсутності в додатку 2 необхідного міста можна використовувати дані для міста, близького географічно.
Для побудови річного графіка теплового споживання по місяцям, використовують середньомісячні температури зовнішнього повітря із СНиП 2.01.01-82 [3].
У додатках (3)-(6) наведені приклади побудови графіків теплового споживання для району міста Х із розрахунковою температурою зовнішнього повітря для проектування систем вентиляції = - 23 оС та опалення = -31 оС і наступними розрахунковими тепловими потоками: = 300 МВт, = 35 МВт, = 60 МВт.