Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Побудова графіків відпуску теплоти

 

Для водяних теплових мереж згідно СНиП 2.04.07-86 [4] слід приймати, як правило, якісне регулювання відпуску теплоти за навантаженням опалення і гарячого водопостачання згідно графіка зміни температури води в залежності від температури зовнішнього повітря .

Побудову графіків відпуску теплоти для закритих і відкритих систем теплопостачання слід розпочинати із побудови опалювального і опалювально- побутового графіків.

При побудові опалювального графіка для залежних елеваторних схем приєднання систем опалення температуру води в подаючій і зворотній магістралі, а також після елеватора протягом опалювального періоду визначають за формулами (13), (14) і (15), а розрахунковий температурний напір нагрівального приладу , розрахунковий перепад температур мережевої води в тепловій мережі , а також розрахунковий перепад температур мережевої води в місцевій системі опалення - за формулами (16), (17) і (18) [1]. При цьому приймають різні значення температур зовнішнього повітря (наприклад, = +8; +5; 0; -5; -10; ; ),

Центральне якісне регулювання відпуску теплоти обмежується найменшими температурами води в подаючому трубопроводі , необхідними для підігрівання води, що надходить у системи гарячого водопостачання споживачів: для закритих систем теплопостачання - не менше 70 оС, для відкритих - не менше 60 оС. Тому опалювальний графік спрямляється на рівні означених температур і стає опалювально-побутовим.

За опалювально-побутовим графіком визначається точка перелому графіків температур води, якавідповідає температурі зовнішнього повітря . Точці перелому температурного графіка будуть відповідати температури мережевої води , і , які визначаються із опалювально-побутового графіка.

Побудову графіків відпуску теплоти на вентиляцію для закритих і відкритих систем теплопостачання здійснюють за тією само методикою ([1], розділ 4). Оскільки в діапазоні температур зовнішнього повітря від до здійснюється центральне якісне регулювання і графіки і співпадають, то розраховуються лише графіки відпуску теплоти на вентиляцію в діапазонах температур зовнішнього повітря від +8 оС до і від до . Для спрощення розрахунків у курсовій роботі дозволяється визначити лише два значення - для температур зовнішнього повітря +8 і . Графік відпуску теплоти на вентиляцію в діапазоні температур зовнішнього повітря від +8 до отримують шляхом з’єднання двох точок: отриманої для температури +8 і точки = . У діапазоні температур зовнішнього повітря від до графік відпуску теплоти на вентиляцію отримують шляхом з’єднання двох інших точок: , що відповідає температурі зовнішнього повітря , і , отриманої при температурі зовнішнього повітря .

Розрахунок підвищеного графіка відпуску теплоти для закритих систем теплопостачання здійснюють за формулами (19) - (26), а для відкритих систем - за формулами (27) - (31) [1].

Розрахунок графіків відпуску теплоти зручно здійснювати у табличній формі. У додатках 7 і 9 наведені форми розрахункових таблиць, а у додатках 8 і 10 - власне графіків відпуску теплоти відповідно для закритої і відкритої системи теплопостачання району міста Х, які допоможуть краще засвоїти методику розрахунків.

 




Переглядів: 558

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Побудова графіків теплового споживання | Конструювання теплової мережі

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.03 сек.