Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Порядок звітування з курсової роботи

 

Коли студент закінчив підготовку чернеток основних розділів та їх обговорення з науковим керівником, має затверджений варіант тексту, з'ясував всі прави­ла оформлення курсової, він готує та подає наприкінці квітня текст на кафедру до захисту. Виконана робота перевіряється керівником, який надає відгук. Студент ознайомлюється з відгуком та означеними у ньому недолі­ками й зауваженнями. Студенти ІІ курсу на основі цього відгуку отримують оцінку. Студенти ІІІ - ІV курсів готуються до прилюдного захисту своєї курсової роботи, тому на основі тексту роботи та відгуку керівника студент готує вступне слово до захисту.

 

При оцінюванніроботи береться до уваги зміст роботи та її актуаль­ність; ступінь самостійності; глибина розуміння автором теоретичних питань та зв'язок проведеного аналізу й запропонованих в роботі висновків із журналістською практикою; чіткість, самостійність та обґрунтованість висновків та рекоменда­цій; кількість та якість залученого до дослідження матеріалу; відповідність до стандартів та акуратність оформлення роботи; рівень грамотності (загальної та фахової). На оцінку студентів старших курсів також впливає вміння представити роботу на захисті, аргументовано відстоювати запропонований погляд на поставлену проблему та зроблені висновки.

Курсова робота захищається прилюдно перед комісією, яку скла­дають завідувач кафедри, науковий керівник та викладачі кафедри журналістики (2-3 особи). Під час захисту студент повинен коротко (протягом 7 – 10 хвилин) викласти зміст роботи, дати вичерпні відповіді на зауваження керів­ника, питання членів комісії та присутніх на захисті. Оцінка курсової роботи визначається комісією за підсумком рекомендованої оцінки керівника, рівня захисту та якості виконаної роботи за кредитно-модульною системою.

У тому випадку, коли студент виступав на науковій конференції студентів ДонНУ або міжвузівських конференціях за темою курсового до­слідження, цей виступ може бути зарахований кафедрою як захист курсової за рекомендацією керівника. Наразі на кафедру подається повний текст курсової згідно з усіма вимогами, але студент не захи­щає її, йому виставляється оцінка за текст роботи.

Курсові роботи зберігаються на кафедрі журналістики протягом 5-ти років. Студенти можуть ознайомитися з роботами своїх колег, можуть цитувати їх дослідження в курсових роботах за умов посилань на першоджерела. Кожного року кафедра журналістики пропонує перелік тем курсових робіт, з яких студенти обирають ба­жану. З орієнтовною тематикою курсових робіт завжди можна ознайомитись на кафедрі журналістики.

 




Переглядів: 348

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Різновиди курсових робіт з журналістики | КАРКАСНО-ПАНЕЛЬНИХ БУДІВЕЛЬ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.